Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Raczej nie. To nie metin ;p

 

Ale słyszałem coś o jakimś programie który to umożliwia.

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

Właśnie nie pamiętam ;/ Wiem tylko ze to było na www.elitepvpers.de

Bym sam poszukał ,ale to szukanie igły w stogu siana. Jest tam tyle tematów ze hoho. A wyszukiwarce raczej nie znajde. Nie mam pojęcia jak nazywał się ten hack.

Wiem tylko że taki temat w podanym wcześniej linku. Była nawet chyba fotka ze dwa 4story'ki były otwarte.

Proszę nieprzeszkadzać zmarłemu.

Opublikowano

pewnie pisze nie o tym o czym trzeba, ale jesli sie nie myle, to EG mozna normalnie 2 okna otowrzyc, bez zadnego programu, przynajmniej mi sie udalo :P

Opublikowano

Witam...

Jest to banalnie łatwe :)

Po 1 trzeba uruchomić pierwsze okno w trybie widdenscreen

Po odpaleniu logujemy się itp.

Po 2 trzeba uruchomić drugie okno w trybie widdenscreen czy jakoś tak :)

I już :]

Opublikowano

Dziwne Bo ja Jak włączam 4Story 2 okna i na 1 Oknie jestem Zalogowany na Postaci a Drugim sie loguje to Zacina mi sie na Wczytywaniu i Wpopa;/ Nie smiga :angry:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...