Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Sposub Na Szybki Zarobek Nawet Do 100 Kk W Ciagu Dnia


Hure

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzień dobry

 

dziś powiem wam jak zarobić dużo pieniędzy przy użyciu emt i dmg więc

 

Musimy zrobić 2 postacie

 

moim zdaniem najlepsze jest woj i ninja woj co najmniej 30 lvl ,co najwyżej 40 ninja 20

 

odpalamy emt2

 

woja stawiamy na ezo (chyba każdy wie gdzie to jest)

 

a ninje na spocie orków gdzie respią się BESTY specjalista Best._Specjalista.jpg

 

z ezo wylatują : bodzie ( na kirian 11 kk ) , księgi klątw (na kirian od 800 do 1.2 kk) , butki max pż 500, 1000,1500,2000 do 80 kk ) nieznane lekarstwo (1kk )

możemy jeszcze iść na orki z nich wylatują zęby za 800 k

 

ninja dropi : fms, koziki,jelonki

 

ja z rękawicą złodzieja miałem 10 bodzi 2x butki max pż 1,5 k hp 11 fms które ulepszałem i 5 udało mi się ulepszyć do +8

 

LINKI

 

DMG

http://www.mpcforum.pl/topic/163933-bugdamage-skilli/

 

Easy metin 2

 

http://www.mpcforum.pl/topic/211556-newdieasymetin2-0111719-mod-27/

592a717d83e29_post-207492-0285660001285683517_thumb.jpg

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

 

 

[inie bądz huj daj minusa ;D ----------------------------------------

Opublikowano

Fajnie, ale jak wydropisz bodzia postacią poniżej 50lvl? a i pisze się "sposób" a nie "sposub"

tak dropią :D normalnie

 

zbieram -

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

 

 

[inie bądz huj daj minusa ;D ----------------------------------------

Opublikowano

Nic nowego. I nie jest to szybko zarobek... Bodzie dropia od 50lvl

 

Słaby tutorial wszystko powtarzacie

 

Jesszcze mi powiedz że na 30lvl bodzio dropnie...

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Jak gram w metka już z rok to ani razu nie wydropił mi bodzio poniżej 50 lvl a mam bardzo wiele postaci niskolevelowych ok. 20-30lvl. Nawet na wiki o metinie jest napisane że dropi od 50lvl

reflink - zakaz umieszczania

Opublikowano

Tak Bodzio Na 30lvl Bodzio loota od 50+

 

A może On znalazł Gdzieś EM2 na privy ^^ I dropi sobie na privach Bodzie [fail]

 

- Za TuTa bo jest napisany nie zgodnie z prawdą...

OndteAw.png


Opublikowano

Ale wiecie co mnie najbardziej rozmieszylo hahahahha

 

"woja stawiamy na ezo (chyba każdy wie gdzie to jest) file:///C:/Users/pympciel/Desktop/mapa_smocza_dolina.jpg" szczegolnie ten file:///C:/Users/pympciel/Desktop/mapa_smocza_dolina.jpg

 

 

Dziecko wyjdz z tego forum bo siare robisz

Opublikowano

Ale wiecie co mnie najbardziej rozmieszylo hahahahha

 

"woja stawiamy na ezo (chyba każdy wie gdzie to jest) file:///C:/Users/pympciel/Desktop/mapa_smocza_dolina.jpg" szczegolnie ten file:///C:/Users/pympciel/Desktop/mapa_smocza_dolina.jpg

 

 

Dziecko wyjdz z tego forum bo siare robisz

 

kto tu jest dziecko synek ile ty wogule masz lat >?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

 

 

[inie bądz huj daj minusa ;D ----------------------------------------

Opublikowano

Hure = po ortografii i 0 wiedzy na temat kodu PHP daję ci ok. 11-10 lat.

Popracuj nad podstawowym PHP i wtedy wejdź na forum.

 

@Topic

 

yy...no gdyby autorek tutaj znał PHP i umiał dać ss'y to było by fajnie.

Gdyby nie to że z bestów bodzie dropią to poradnik na 2 oceniam.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

z twojego poradniku to bym ani grosza nie zarobil

tak samo moge napisac poradnik

kupujemy parte +7 kupujemy perly robimy do +9 i mamy 1kkk zamiast 100kk (u mnie to zadzialalo - a u innych juz nie) xD

789290350.png

woj.gif

100 [ V ]

200 [ V ]

300 [ V ]

400 [ V ]

500 [ V ]

600 [ V ]

700 [ V ]

800 [ X ]

Opublikowano

A może poprostu to był sen ? Wejdz na metina i sprawdz czy masz te bodzie ? Na tym swoim wojku

Stawiam na to że nie używałes jeszcze em2 ale masz SUPER plany :D szkoda że nie do zrealizowania a co do lat to też stawiam tak 10-11

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Przydatne, Wielkie dzięki, Przyda się!

newsera.png

''Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.''

 

"I am the master of my fate, I am the captain of my soul."

 

Nie bądź taki żyła! Daj minusika!

Opublikowano

Dziecko , naucz się pisać :))..

"huj" omg , "sposub"

Nie widziałeś chyba słownika w życiu ..

Opublikowano
Dziecko , naucz się pisać )..

"huj" omg , "sposub"

Nie widziałeś chyba słownika w życiu ..

 

Zgadzam się z tobą.

newsera.png

''Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.''

 

"I am the master of my fate, I am the captain of my soul."

 

Nie bądź taki żyła! Daj minusika!

Opublikowano

Nie wiem poco spam robicie?? chociaz ja też robie kolesie napisali w dwóch postach co i jak a xxx pajaców powtarza to >.> niech mod jak najszybciej zamknie temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...