Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Dostać Więcej Bf Niż 700 Na Gunclub


Uzu

Rekomendowane odpowiedzi

Bywalec
Opublikowano

Elo all

 

 

Zapewne wiecie, że nasz kolega zrobił poradnik jak dostać na jakieś konto w BFH 700 batlefunds za free!Jest jeden bug jak dostać nawet 7000 BF lub więcej!!

 

Więc tak:

Jak już wykorzystaliście BF i jeśli macie jakiś słaby level to najlepiej zrobić jedno konto nowe + dodać sobie na 3 dni xp i vp boost wtedy szybciej odrobicie ten lvl

 

Zaczynamy!

Wejdźcie na gun club z nowym kontem i założoną postacią

Otwórzcie nowe okna nie wiem np 4 10 20

Zalogujcie się na konto na wszystkich oknach w GunClub

Teraz jak najszybciej dajcie Reedem Now na wszystkich oknach

Jedna Wada:

Jak dacie za późno to dostaniecie tylko 700 BF więc uważać!

Najlepiej robić ten sposób na obciążonym necie ja wczoraj o 19 w dialogu + ściąganie na innym kompie miałem duże obciążenie więc zdążyłem zarobić 2800 BF klikając jak najszybciej

I lepiej wyćwiczyć sobie szybkie klikanie ;]Udało mi się wczoraj jak napisałem UP, że 2800BF dodało mi do konta.Mój kolega zdążył wcześniej i zyskał aż 9800 BF!

 

 

Nie wiem jak dzisiaj, ponieważ próbowałem o 7 z szybkim netem i dodało tylko 700 BF.Więc albo sposób patched albo trzeba mieć bardzo obciążony net ;]

 

Zastrzegam sobie praw autorskich!Ten poradnik został napisany by me!

 

Licze na +

Omg kto daje -?

1341252514u674515.jpg

By Cristiano

Opublikowano

Coś mi tu śmierdzi, i to nie ja puściłem bąka...

Jak się zakłada teraz konto na BF: heroes to trzeba trochę poczekać zanim przyjdzie kod z aktywacją (przynajmniej ja tak mam na wp,yahoo,o2,g-mail)

Zobaczę jak przyjdzie nowy link z aktywacją.

Pozdro.

maybenow.png

Bywalec
Opublikowano

Hmm ja nie mam zakładam konto odrazu na gun club i jakoś mam a zresztą co ma aktywacja do sposobu?

1341252514u674515.jpg

By Cristiano

Bywalec
Opublikowano

Nie ma za co ;] wlasnie zrobiłem nowe konto i proboje ^^

1341252514u674515.jpg

By Cristiano

Bywalec
Opublikowano

Ponieważ są jakieś problemy więc zawsze sie ROBI na gunclub i tak samo bedziesz mial konto na BFH

1341252514u674515.jpg

By Cristiano

Bywalec
Opublikowano

Ja też dostałem 1400 teraz nie za każdym razem sie udaje ale moze byc ;]]

1341252514u674515.jpg

By Cristiano

Bywalec
Opublikowano

michu wiesz co zrob? na początek otworz 2 okna gun club zjedz na dol zeby na 2 oknach bylo rowno zeby jak najszybciej nacisnac reedem now i sproboj chociaz tak nawet na necie bez obciazenia musi dzialac ;] zeby dostac z 7k bf to trzeba miec w 50000000000% obciążonego neta tak zeby był 512kb/s lub 1mb wtedy zadziala no i szybkie klikanie trzeba opanować wtedy napewno wejdzie muszą rowneczesnie wejsc te okna np dasz na 2 oknach reedem now to powinno Ci po 1-2 sek 2 okne zalapac i wtedy napewno dostaniesz 1,4k

1341252514u674515.jpg

By Cristiano

Bywalec
Opublikowano

NP ;]]] jak coś to dawaj +'y ;]]]]]] moj kolega ma tak wycwiczone ze luzem moze zrobic kazdemu 10k+ bf ;d bota trzeba zeby se dodać 10k ;p a mi teraz caly czas 1,4k ;[[[[ ja chce 2400 ;p

 

 

 

eh co za dzieci daja - widać pro nooby

1341252514u674515.jpg

By Cristiano

Bywalec
Opublikowano

nie wiem jak mi sie udalo 2800 bo teraz cały czas 1400 ;[ właśnie Mąka daj ten sposób

 

JEEEEST MAM 2800 :dddddddddddddddddd jak to zrobiłem? sciagalem torrentami gothic 4 i gothic 4 crack razem z 5gb po 600kb/s leciało i sie udało!mogłem zrobic 10x xddd

1341252514u674515.jpg

By Cristiano

Opublikowano

Ja raczej neta swojego nie zamule.

Dlaczego?

Ponieważ mam 8 mb/s i nie da rady żeby zamulić.

maybenow.png

Opublikowano

Mogę dać nielicznym osobom, którym mogę zaufać. Pisać na PW - od razu mówię, osoby które nadmiernie proszą (blokada)

maybenow.png

Bywalec
Opublikowano

UP Wysłałem PW :DDD eh teraz 2100 ja chce 2800 no jaki nie fart może Blessed będzie taka miła i mi da ;[

1341252514u674515.jpg

By Cristiano

Opublikowano

mam 1400 bf thx masz +

18706.png

 

12193011.jpg

 

Gram s9:Agronas

Postać

Woj Metnal 63lvl boga już +9 ebo +9 screen później

 

87718152.jpg

 

buff smok 42 skille m2

heler 38 skile m3

Opublikowano

kurde próbowałem 2 raz i znowu 1400 ale lepsze to niż 700 BF ;D

18706.png

 

12193011.jpg

 

Gram s9:Agronas

Postać

Woj Metnal 63lvl boga już +9 ebo +9 screen później

 

87718152.jpg

 

buff smok 42 skille m2

heler 38 skile m3

Opublikowano

Najlepsza taktyka-

1. obciążyć procesor do około 80%

2. Włączyć około 15 kart z tą stroną

3. na Każdej karcie ustawić "rendeem now" w tym samym miejscu

4. jak najszybciej klikamy myszą i używamy SKRÓTU KLAWISZOWEGO DO ZMIANY KARTY(np w Chrome ctrl+tab)

 

w ten sposób zrobiłem 4900 na trzech kontach :]

Bywalec
Opublikowano

kazdy sposob jest dobry ale nie wiadomo jaki najprostszy i najszybszy

1341252514u674515.jpg

By Cristiano

Opublikowano

dziwne, stworzyłem konto na tym gun club. Zmuliłem neta. Dobra ustawiłem sobie z 15 stro i daje ctrl + tab i wciskam na każdej stronie po raz ten przycisk. Wchodze na bf konto i 700 tylko. Co robie źle? Teraz muszę robić nowe konto żeby jeszcze raz spróbować.

Opublikowano

dziwne, stworzyłem konto na tym gun club. Zmuliłem neta. Dobra ustawiłem sobie z 15 stro i daje ctrl + tab i wciskam na każdej stronie po raz ten przycisk. Wchodze na bf konto i 700 tylko. Co robie źle? Teraz muszę robić nowe konto żeby jeszcze raz spróbować.

za wolno... ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...