Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomocu Kupilem Retaila G1 Nie Ma I Nie Ma Rez Aiaw


kapalapa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pomocy kupilem retaila na aiaw i zjadlo g1 a retaila nie ma.....

w histori posze cos takiego.... [WR]Permanent 8th Slot AI_AW (30 Days) 3,199 G1C 2010-09-28 12:36 G1 Credits

co mam robic ?( dodal jeszcze ze na enginera dostalem smoke granade na 8 slot retaila)

 

 

 

 

NIEDOSTALEM NIC NA EMAILA NIE WIM JAK NAPISAC TICKETA

Opublikowano

sory nie umiem pomozesz ?

 

1. Wejdź na Gamersfirst i zaloguj się tam na konto na którym, kupiłeś retaila.

2. Kliknij "Support"

3. Wybierz Warrock poprzez kliknięcie na miniaturkę.

4. Wybierz konto z rozwijanej listy (to na którym kupiłeś)

5. Kliknij Get Support

6. Wybierz Ask a Question

7. Wybierz w "Category" Payment Issues.

8. Potem "Missing an item"

9. Wpisz ID transakcji i inne dane dotyczące jej.

10. Napisz temat "Subject" wiadomości. - Missing retail

11. Question - napisz po angielsku że, nie dostałeś retaila.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

1. Wejdź na Gamersfirst i zaloguj się tam na konto na którym, kupiłeś retaila.

2. Kliknij "Support"

3. Wybierz Warrock poprzez kliknięcie na miniaturkę.

4. Wybierz konto z rozwijanej listy (to na którym kupiłeś)

5. Kliknij Get Support

6. Wybierz Ask a Question

7. Wybierz w "Category" Payment Issues.

8. Potem "Missing an item"

9. Wpisz ID transakcji i inne dane dotyczące jej.

10. Napisz temat "Subject" wiadomości. - Missing retail

11. Question - napisz po angielsku że, nie dostałeś retaila.

 

jakie id tranzakcji ??

Opublikowano

nie podawaj id transakcji. A tak wogóle na 30 dni to nie jest retail. Retai też jest ale jak masz broń na 8 slocie i na zawsze

1325845644-U48159.gif

 

Co było nie tak z moją sygnaturą?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...