Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Witam, Czy Za Campienie Mozna Dostać Bana ?


sebek6144

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam pytanko jak w tytule czy za siedzenie w jednym miejscu i zabijanie przeciwników tak zwany Camp można dostać bana

pytam oto bo dziś jeden z graczy mi wygrażał że już mam bana za camp

widocznie się bardzo zdenerwował gdyż zabiłem go ponad 10 razy :D

 

 

za każdą odpowiedz daje +

oczywiście bez chamskich uwag

Opublikowano

Raczej na pewno nie. Campią nawet boty na fireteam-ie (DT).

Wkurzał się po prostu, że ktoś go zabija lecz takie ciągłe campienie jest trochę źle postrzegane w takich grach,

bo to oznaka słabości coś w stylu "nie umiem grać to będę campił"

Opublikowano

proszę o potwierdzenie tego co napisał kolega z forum

muszę być pewien ponieważ mam zamiar trochę po Campić

mam słabe Ratio tylko 1.50 i chce poprawić a haków nie używam bo niema mojego ulubionego Frantic v1.8

taka ostatnia wersja była a nowej jeszcze nie widziałem

Opublikowano

dokladnie tak jak up. camp jak najwiecej , ja mam z tego frajde bo podwyszam cisnienie noobka z innych krajow najlepiej tak pognebic szwabow

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Bana raczej nie dostaniesz.

ja np.

Gram dobrze nie kampiąc oraz kampiąc .

Ale kampienie sprawia mi radość gdy zabijam noobka który następnie się do mnie burzy :P

9368_gold.png

Opublikowano

Za campienie nie dostaniesz bana na 99% ponieważ nic w regulaminie o tym nie pisze.

Ale osobiście znam takie przypadki że ludzie pamiętają camperów i wyzywają ich natychmiast po wejściu na serwer ;>

PS: ale koleś musiał być naprawdę głupi ponieważ jak można się dać 10 razy na jedną campe ;>

 

Pozdrawiam Vebre

"Więcej czytam niż pisze"

 

x070x = 0 poczucia humoru.

 

 

2chxdoj.jpg

Sygna by Me

 

Opublikowano

Nie możesz campić w niedozwolonych miejscach (takie do których dojście wiąże się z gitchem)

Inaczej bana nie dostaniesz.

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

Popieram Enzil-a.

Jeżeli kampisz w jakimś zbugowanym miejscu wystarczy raporcik na stronkę NEXON-a o od razu twoja

kariera zakończy się banem .

9368_gold.png

Opublikowano

wielkie dzięki za odpowiedzi

ja gram tylko na jednej mapce Sektor 25 i siedzę w oknie przy paprotce i z tego miejsca ich zabijam jak tylko wyjdą za skrzynek są już moi :D

nie wiem czy to miejsce jest zakazane ale raczej nie bo mogą mnie zabić jak są sprytni lub jak siedzę tam zbyt długo

jeszcze raz dziex

 

 

 

 

oczywiście każdy dostał +

Opublikowano

Takie coś jest w 100% dozwolone. Bardziej chodzi o miejsca z których ty możesz zabijać, a inni Ciebie nie.

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

jeżeli chcesz hackować i nie używać telekill to użyj wallhack i ghostmode i lecisz walisz najlepiej nie hackuj i graj fer sam hackowałem przez krótki czas ale przestałem

 

Jeżeli chcesz mocno hackować to zrób tak:

 

1. Zrób msg1

2. Jeżeli cie korci zrób csm5

3. Jeżeli zrobiłeś któryś z wyżej punktów hackuj na nowym koncie

 

 

 

 

Dla innych to by nie hackowali ale raczej nie ważnyp post jest WG. was

mca.png

 

 

 

Nie mam co robić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

operations.png

 

mpcforum.pl!!!

18706.png

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

nie wiem ale dla hackerów te punkty wystawiłem

mca.png

 

 

 

Nie mam co robić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

operations.png

 

mpcforum.pl!!!

18706.png

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...