Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Rejestracja Na Serwerach Z Blokadą Polskiego Ip


CreatiVe01

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Działa kolega chciał knto zrobić ale nie mógł przez to zrobił ^^ ja jeszcze na CL zrobiłem konto przed blokadą pl ip ^^

Dasz -??? Ja chce - Daj -'ika ;]


astiumsign.png

Opublikowano

Kto mi zrobi konto plz ciagle mi ten blad wyskakuje bannedto ;f robie sobie m@ila na gmail nie dziala

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

nie zrobic konta bo pewnie macie email polski 
zróbcie sobie email na gmail i po problemie ja tak zrobiłem i mi działa 

 

Nieprawda mam na gmail i nie działa

podpiswdupiesd.gif

 

Jesli chcesz sciagnac mi bana to nacisnij TU !

Opublikowano

@up

dziecko nie spam na forum

 

a wicie co to zmiana bramki mi tez za pierwszym razem nie poszło musiałem troche posiedzieć aby znalesc bramke na której mi działa

 

PS. nie podam bramki :P sami znajdźcie

do6qfp.jpg

Opublikowano

Zespół CL zabezpieczył się przed bramkami proxy.

Prawdopodobnie da się wejść przez włoską bramkę lecz nie mogę znaleźć.

Jeśli miałby ktoś proszę o dodanie jej tutaj lub napisanie mi na PW by sprawdzić z góry dzięki.

xb4c9CP.png
 

Serwer, który sprawi, że przypomnisz sobie dlaczego zacząłeś grać w metina :) 

Opublikowano

Włoskich bramek proxy, raczej nigdzie nie ma. 40 minut szukania, i nic. ;P Próbowałem na dużo sposobów, i oczywiście You don't have permission to access / on this server. Candy został tylko dla tych, którzy mieli konta wcześniej.

xx

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Sposób znowu działa. Proszę o nieusuwanie tematu, bo nie ma takiej potrzeby. Mam pozwolenie od Strepsilsa.

xb4c9CP.png
 

Serwer, który sprawi, że przypomnisz sobie dlaczego zacząłeś grać w metina :) 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

mi nie dziala ;/

moze mi ktos zrobic konto? na lolipop

 

 

DZIĘKI Z GÓRY

 

PS hasla miale itd wyslijcie mi na pw :)

znalazlem inny , łatwiejszy sposób ale konta na lolipop nie można i tak ;/ bo zamknięte reje ;/

pozdrawiam JamJestJogurt ^^

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

nie moge zrobic ;/ tak samo jak up :D CreatiVe01 moglbys konto zrobic ?

Jablko = Zdrowie

 

Zdrowie = Dobry wyglad

 

Dobry wyglad = Dziewczyna

 

Dziewczyna = Seks

 

Seks = AIDS

 

AIDS = Smierc

 

 

 

Chcesz jablko ? xD

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

udalo mi sie ;p jak ktos by nie umial zrobic konta to niech mi napisze na PW ja zrobie w ciagu w 1 dnia codzennie wchodze ;]

Jablko = Zdrowie

 

Zdrowie = Dobry wyglad

 

Dobry wyglad = Dziewczyna

 

Dziewczyna = Seks

 

Seks = AIDS

 

AIDS = Smierc

 

 

 

Chcesz jablko ? xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...