Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ma Ktoś Polskiego Metina Z 2009 Roku?


Katrinee15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na necie jest wiele metków 2009 roku

wystarczy ze wpiszesz metin2 2008(nie pomyliłem sie) i wyskoczą same z 2009 roku ja tak bynajmniej robiłem

alebo wpisz metin2 2009 rok i juz masz

do6qfp.jpg

Opublikowano

Łap :) wujek google ma wszystko :D

 

http://download.chip.eu/pl/Metin2_1679846.html

 

Oops EN zaraz gdzieś PL miałem :D

29y2z2b.jpg

Daj - :D

Opublikowano

http://www.speedyshare.com/files/24421248/Metin2_PL_20090526.exe.torrent

 

To jest torrent ... Wez pobierz sobie utorrent i ciagnij go

 

@Up dałem - xD daj + ;p

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

 

 

d30d35d5424761b49631c0aa6fdd7ade.gif

 

 

beztytuubzo.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dawaj - bo dzieci tylko to potrafią

Opublikowano

Katrinne Sciagnij ten plik zainstaluj uttorent jesli masz opere* to nie musisz pobierac i potem odrtworz to poczekaj z 30-40 min niech sie sciagnie :_

 

Opera-Przeglądarka internetowa

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

 

 

d30d35d5424761b49631c0aa6fdd7ade.gif

 

 

beztytuubzo.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dawaj - bo dzieci tylko to potrafią

Opublikowano

Kurde i jak nazłość gdzieś mi wcięło tą cholerną instalkę z 07,08,10 jest a 09 jak na złość gdzieś wcięło

 

P.S. Katrinee15 a czy koniecznie musi być z 2009 jeśli tak to dlaczego iż może mamy jakieś inne rozwiązanie ;)

MissU łap + a nawet 2 ;D

 

Pozdrawiam

29y2z2b.jpg

Daj - :D

Opublikowano

Cieć, prosiłąm o PL :) trzeba troszke poczytac na dole :D

 

Pobierałem to do privów i nie wiedziałem o co chodzi . Spatchowałem i był PL : )

2ujrvv8.png

Opublikowano

ciec no tak ale jesli teraz to spatchujesz to bedzie z tego znow 2010 :)

I jescze po angielsku no chyba ze pliki wklejasz od 09

A jesli bym posiadal to chetnie bym je przyslał ale nie posiadam jedynie 08

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

 

 

d30d35d5424761b49631c0aa6fdd7ade.gif

 

 

beztytuubzo.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dawaj - bo dzieci tylko to potrafią

Opublikowano

Katrinee15 czy możesz mi odpowiedzieć dlaczego akurat z 2009 Ci potrzeba :D? Bo być może uda się to samo zrobić z metkiem z 2008

29y2z2b.jpg

Daj - :D

Opublikowano

Ok to powiem tak :) potrzebny mi metin2 nie patchowany a z 08r. był by idealny :) lecz niema nigdzie oczywiście jak na złość :D więc musi być 09r. bo niestety mi ciągle błędy wyskakuja no i mi sie niechce czekac az to sie tam zrobi wiec sama dodaje taką malutka ikonke :) i przez tio se wchodze w metka i jest dobrze... niestety Gm jeden to znalazł i teraz tak sie nieda na tych z 10r. :/

Opublikowano

Ok to powiem tak :) potrzebny mi metin2 nie patchowany a z 08r. był by idealny :) lecz niema nigdzie oczywiście jak na złość :D więc musi być 09r. bo niestety mi ciągle błędy wyskakuja no i mi sie niechce czekac az to sie tam zrobi wiec sama dodaje taką malutka ikonke :) i przez tio se wchodze w metka i jest dobrze... niestety Gm jeden to znalazł i teraz tak sie nieda na tych z 10r. :/

 

 

Dobrze zrozumiałem że z 2008 też może być?

29y2z2b.jpg

Daj - :D

Opublikowano

Nie juz jest wszystko ok chlopaki :) dzięki wielkie a niedlugo zobaczymy czy wszystko działa jak nalezy :) a metek sie juz powoli pobiera :D

Opublikowano

Miejmy nadzieję że wszystko będzie okey a jeśli będą jakiekolwiek problemy proszę pisać na PW postaram się pomóc :)

29y2z2b.jpg

Daj - :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...