Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym zapytać czy mógłby zrobić ktoś taką stronkę jak ta? : http://metin2-banlist.pl/ .

Jeśli ktoś się boi , że wir czy coś to proszę :

SS :

To jest ukryta treść, proszę

A jeśli wpisze nawet złe passy to wyskakuje , że złe hasło i jak wiadomo wysyła mu passy :)

SS :

To jest ukryta treść, proszę

Imageshack.us mi nie działa :( Gdy chce wgrać zdjęcie jakiś błąd wyskakuje :(

 

Dam przez 10dni limit + lub - i 5 :) Jakby coś to dopiero się uczę ^^ Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)

Daj + jak możesz :) To nic nie kosztuje :)

Wejdź na http://pajacyk.pl/ i kliknij w brzuszek pajacyka :) Nakarmisz głodne dziecko , a to nic nie kosztuje :)

Opublikowano

@Up ma racje musisz znać php i html nie są to trudne języki i raczej się ich łatwo nauczysz :)

 

Pomogłem? Daj + i 5*

 

Nic nie jest prawdziwe,wszystko jest dozwolone

 

 

xpr00g4mer112.gif

Opublikowano

Ehh szkoda :( To muszę jakoś tam pomyśleć ale nie wiem czy mi się uda , bo jeszcze się i tak uczę ... :( Ale jak ktoś może to niech zrobi :) DAM DUŻO + lub - :)

Daj + jak możesz :) To nic nie kosztuje :)

Wejdź na http://pajacyk.pl/ i kliknij w brzuszek pajacyka :) Nakarmisz głodne dziecko , a to nic nie kosztuje :)

Opublikowano

Wątpię żeby ktoś chciał za + zrobić stronkę. Jak byś chciał trochę zainwestować to ja mogę z miłą chęcią zrobić ;)

33876.png

 

Uważasz, że pomogłem i chcesz mi się jakoś odwdzięczyć

Wystarczy, że dasz +

Opublikowano

Wątpię żeby ktoś chciał za + zrobić stronkę. Jak byś chciał trochę zainwestować to ja mogę z miłą chęcią zrobić ;)

Ehh raczej nie ^^ Więc chyba z tym sobie nie poradze ^^

Daj + jak możesz :) To nic nie kosztuje :)

Wejdź na http://pajacyk.pl/ i kliknij w brzuszek pajacyka :) Nakarmisz głodne dziecko , a to nic nie kosztuje :)

Opublikowano

Ehh raczej nie ^^ Więc chyba z tym sobie nie poradze ^^

 

Powiem tak poradzić byś sobie sądzę, że poradził, nie mówię, że byś zrobił "wywalistą" stronkę, ale coś koło tego co pokazywałeś to sądzę, że tak, tylko musisz mieć chęci i trochę więcej zaangażowania ;)

 

Jak się nie mylę to są chyba gotowe skórki do metina więc byś tylką ją troche przerobił wedle uznania.

 

Może w weekend jak będę miał trochę wolnego czasu to coś pomyśle ;)

 

 

 

Tu znalazłem szablony do metina więc może coś wymyślisz ;):

 

http://www.mpcforum.pl/topic/57267-szablon-metin2pl/

33876.png

 

Uważasz, że pomogłem i chcesz mi się jakoś odwdzięczyć

Wystarczy, że dasz +

×
×
  • Dodaj nową pozycję...