Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie Do Graczy Z Co Najmniej 1 Skilem Na Ggg ;Pppp


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie do graczy ktorzy maja 1 lub wiecej skili na G.Otoz mialem 40 ku kazdego rodzaju tapniecie,walniecie,duchowe,silne.Mam duchowe m9,silne m7,walniecie m7,tapniecie m3, i 70 lvl.Juz wszystkei ku sie skonczyly, na jeden komplet ku czyli te 4 koszt wynisi 6,5kk na moim serwie.Moge grac tylko 1 h dziennie macie pomysl moze jak kolowac dziennie te kase zeby czytac po 4k na dzien?A moze macie pomysl jak w weeked zarobic na caly tydzien? :PPPP

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

U mnie na S3 przetopy kosztuja 700k (nieb. lzy, ebonit). Idziesz pod dt. Musisz obczaic gdzie sie jakie rudy respia. Na SSie masz mniej wiecej pokazane w jakiej kolejnosci. Na 1 rudy respia sie tak jak sie restart sie skonczyl (2/3 rudy). Potem w okolicach 2 (1-3). Rudy na 3 sa roznie, albo tam gdzie zjawa, albo kolo teleportera sa rudy (2-3).

http://yfrog.com/28wityniaj

21939.png18706.png

28119.png32274.png

993912480.pngs24f85.jpg

Opublikowano

DMG hack Ninja Chmurka m i lecisz dropić kamyki duchowe.

Na pewno bardzo byś był dzięki temu do przodu.

 

Lub nic innego jak FB .

9368_gold.png

Opublikowano

Najpierw kup sobie słownik tutaj masz linka , http://allegro.pl/slownik-frazeologiczny-j-polskiego-skorupka-t-2-i1233964976.html

 

Ile Ty masz lat że nie możesz zostawić kompa włączonego np na sobote ?

 

 

1.Fish bot .

2.Ninja + em2 + wh + dmg i lecisz do lochu trudnego.

3.Szukaj na mpc forum po tutach jest tego pełno.

  sig.png

 

Zapraszam na to forum wszystko o metinie . (To nie reklamacja innych for) wszystko metiny biorę z mpcforum.pl

Opublikowano

70lvl - jedyny zarobek +40kk = kamyki duchowe. Ja na s14 BM 66 chodze z pewnym wojem 76 i dziennie wynosimy po okolo 40kk (drop na pol). Metki:

70lvlpieklo.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...