Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki Najwiekszy Lvl Udalo Ci Sie Wybocic?


klonlol

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

72 lvl dagger... sprzedany za 80kk Yang.

 

Teraz żałuję że EQ sprzedałem by kupić szkaty Rippera...

59561-pieprz-wszystko-nakurwiaj-na-gitarze.gif

 

Moje motto życiowe

:)

 

Zbieram +

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

72 lvl dager sprzedany (podwaliłem go jak mial 65lvl)

58 lvl mental BAN na evencie kradlem drop :)

6 30 lvl-i 3 BAN 3 dalej łowią xD

Buff dagera 65 lvl sprzedany z dagerem

48 lvl body dropi duchowe

78 lvl [Główna] expi jezdzi na DT wbija skile (Pierwsza bocaca postac bocila do 65 lvl Teraz expie samotnie bo szkoda lvl)

69 lvl buff bezrobotny od wejscia do groty :)

All postacie serwer astral

TEA WHO YOU YEAH BUNNY SCOTCH ME

ots.png

http://kwejk.pl/obrazek/411096

damy rade ??

Opublikowano

Dużo tego :D

Twierdza:

47 Mental - ON

32 Mental - ON

Obsydian:

41 Body - Ban

38 Sura - nie chce mi się grać :P

Agronas:

61 Body - Ban

Eteor:

42 Mental - OFF

39 Mental - OFF

39 Body - OFF

Serwandes:

Ninja 55 - Ban za DMG, kolo mnie w nagrał na 31 lvlu na bo i 2 dni potem ban :angry:

I jeszcze dużo innych ale już nie pamiętam ;)

sygnanampc2.png

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę !

Opublikowano

Kojak ja też ci nie wierze ;]

 

Healer 45 lvl na Metin2.ae BAN ;]

Dołączona grafika

5% userów nie lubi Dr.House,jezeli należysz do tych 95% daj + i wklej to do swojej sygnaturki

Opublikowano

Oczywiście, powiesz że masz 75lvl + i odrazu wszyscy mówią że kłamiesz, bo sami nie umieją się dorobić takiego lvl'a.

 

@top

 

84lvl bm

 

aktualnie 76lvl dagger.

 

 

Opublikowano

Feniks

 

dagger 25lvl pod dmg Drop

 

glowna sura wp 53 eq+8+9 skille m4-m5 ;d

"W dzisiejszych czasach mamy nowych graczy metin'a.

Nie wiedza co to Oldschool, oni nie widzieli metina jaki był na początku.

Przyszli grać w niego w czasach DMG Hacka, EasyMetin, epików z epvp itd.

Nie doceniają serwerów Hard. " - Pewien user.

 

Pow3r / robo12 | Konto nieaktywne.

Opublikowano

57 Mental (Wpadłem w macki oszusta xD)

 

Dagger 48 (Nie pamiętam hasła do konta :D)

newsera.png

''Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.''

 

"I am the master of my fate, I am the captain of my soul."

 

Nie bądź taki żyła! Daj minusika!

Opublikowano

Tak połowa to pewnie wymyśla ja doexpiłem do 56 na pustyni (wężowe i zawadiaki) i jakoś nie mam odwagi expic w v1 czy v2 . Może gdzieś indziej expicie??

xD

Opublikowano

59 Szaman buff i 76 mental :) obydwaj zbanowani przez 6 tygodni zostawiałem kompa na 24/h ;P 900 czerwonych 700 niebieskich i wracaj do miasta jak eq zapelnione :) szamanem szło nawet ładnie :) eq +9

 

@ EDIT 199 post xD

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...