Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik]Jak Zarobić Kase Na Yitian2?


ImPro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj , grasz na Yitian2 i chciałbyś troche zarobić , tylko nie wiesz jak ??

to sprawdź to !

 

1.Dropienie Stalek

&zrób mentala, exp do 60levela.Nazbierasz przez exp jakieś 6kk-10kk. Starczy ci to na zrobienie silnego na G1.

&Exp do 80levela. Potem , dołącz do jakieś gildii i oddawaj expa. idź do redlasu , i drop stalki.

stalka woj +0-4 = 25-30kk

stalka szaman+0-4 = 10-20kk

stalka ninjii +0-4 = 15-25kk

stalka sury +0-4 = 15-30kk

 

Zarobek na IS

 

3zł ( z vat)= 50Yitianków.

1 perła (biała,niebieska,krwawa) = 40yitianków

na start dają ci 39yitianków.

zrób konto zaladuj je 50Yitiankami , bedziesz miał 89Yitianków. Kup 2 perły i sellnij

zarobek na 2 perłach = 40-60kk

 

10zł(z vat) = 150Yitianków

błogosławieństwo anioła(daje militara odrazu)= 150Yitianków

zarobek na sprzedaniu sztuki = 150-200kk

~~

olejek wygnania = 111Yitianków jeżeli się nie myle.

zarobek na sprzedaniu 1 sztuki = 150-200kk

 

Ulepszanie

najlepiej sprzedające się kolczyki , bez bonów chyba jedne z najdroższych na serwerze.

Ebonitowe kolczyki.Najlepiej z dropu je zatrzymywać , dropą w atlantydzie +6 robimy na +9 i sprzedajemy.

Zarobek na sprzedaniu 1 szutki bez bonów= 60-90kk :)

Zarobek na szkatach

zrób sobie eq na 80-100% trupy . i dawaj sam całe DT , zarobek jest dobry nawet bardzo.

1 szkata ripera = 40-50kk

1 szkata króla 20-30kk

 

wiec razem za 1 wyprawe zdobędziecie minimalnie 60kk :))

 

Myślę że sie poradnik spodobał ,da wam do myślenia jak zarabiać. Prosiłbym o plusika :P

Opublikowano

byś to pokolorował troche ...nie daje + tylko - ! bo to prawie każdy wie :))

333wvpx.png

By GaryOak

 

Proszę...wiem że nie dasz + ale wiem że dasz -

 

wojnaz.png

 

Opublikowano

byś to pokolorował troche ...nie daje + tylko - ! bo to prawie każdy wie :))

 

napewno wszyscy nie wiedzą ... gościu zastanów się...

Znasz to poco się odzywasz? dla tych co nie wiedzą -,- i sp*******j z tym minusem w dupie go mam :) jak i zarówno ciebie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...