Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak Strzelic Gola Z Połowy Boiska !


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niestety niepotrafie strzelic takiego gola naciskam Q + D ( finezyjny strzał ) i niewychodzi pomórzcie pls oczywiście nagrodze kogoś pokażnom liczbom plusów B)

ywug.jpg



Smacznego

Opublikowano

Słownik ortograficzny nie boli ;)

 

Nie wieden dzień Rzym zbudowali :D tzn. 

 

Nie za każdym razem strzelisz gola z połowy.

 

Strzelaj tylko jak bramkarz jest wysoko pola karnego bo inaczej obroni.

 

 

 

 

Me gusta.

Opublikowano

Najlepiej stój po środku boiska wiesz tam gdzie się maecz zaczyna :D i musisz tylko liczyc na farta najlepiej jak bramkarz wyjdzie troche to wtedy go może piłka lobnąc

\

Opublikowano

Trzeba potrafic celnie strzelic bo inaczej nic i do tego strzelaj w biegu i dobrze naceluj w strone bramki najlepiej podetnik , podstawowe wymagania Q+D

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Trzeba potrafic celnie strzelic bo inaczej nic i do tego strzelaj w biegu i dobrze naceluj w strone bramki najlepiej podetnik , podstawowe wymagania Q+D

 

 

1. Z biegu trudniej mu trafić

2. Z miejsca lepiej bo on ci wyceluje

3. Niewiem

ywug.jpg



Smacznego

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

jeśli zobaczysz wysuniętego bramkarza to mu lutnij ;p

raz obroni raz wpuści trzeba trenować ^^

sygnbature.jpg

 

Sygna By El_Bober

Opublikowano

Ćwicz aż do bólu w treningu. Ja tak robiłem aż w końcu Cannavaro wpakował brame z 55m :)

umarł Mizzer, niech żyje Mizzer...

Opublikowano

Udało mi sie już wczoraj Messim strzeliłem w dogrywce xD miałem poprostu fuksa i tyle.

ywug.jpg



Smacznego

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...