Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Expisz? Brakło Ci Potek ? Wejdz I Zobacz Jak Miec 2X Wiecej Pot ;]


poducha123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W dzisiejszym temacie zaprezentuję, jak bez wychodzenia np z v2 można mieć poty ;]

A więc;]

 

 

 

 

Expimy Jeśli skończą nam się poty lub będziemy miec pełny ekwipunek wystarczy tylko;]

 

1.Wpisz komendę /click_mall

2.Nie wpisuj hasła, wyłącz okienko

3.Wpisz /safebox_password ******* (w miejsce ******* wpisz swoje hasło)

4. W ten oto sposób otwieramy magazyn i nie musimy się ruszać z miejsca

 

Pamiętaj, najpierw kup potki, daj do magazynu ;]

Możesz także przekładać eq, wchodzić na drugą postać i sprzedawać je.

 

Według mnie bardzo dobry TUT dla osób które maja jedną przepustkę ;]

 

Jeśli TUT Ci się przydał daj +

 

Jeśli to możliwe, Proszę o modka o zjęcie paru % ;]

Opublikowano

np. tutaj

http://www.mpcforum.pl/topic/173821-bugotworzenie-magazynu-gdziekolwiek-jestes/

tego jest mnóstwo , także nie kłóć się .

walnij + ~!

Opublikowano

Liczą się dobre chęci. +

 

@Joaquin Phoenix

Odpuść mu...

Iron Maiden forever

 

Zbieram -

Opublikowano

Zważ na to że w komentarzach podanych wyżej tematach tam były opisane przez użytkowników . A tylko to chyba kazdy wie że można wykorzystać magazyn do tego .

65994253024037513199.png

nie wolno mieć odnośników w sygnie do yt

Opublikowano

było ! wiele razy juz to bylo .

314bb0jza5x.th.jpg

Górnik Zabrze & GKS Katowice & RoW Rybnik & Wisłoka Dębica

To nie moda głupia pało , tylko zgoda jakich mało !

GÓrNY SLONSK

Opublikowano

ja wiedzialem ale mam tylko takie pytania czy ta komenda jeszcze dziala i czy nie ma za nie a bana

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

Już kilkanaście osób z mpc pisało że dostało za to bany... Jak lubicie być hardcorami to używajcie, ja jednak nie będę ryzykował na mentalu 70 :P

UP napisane jest w logach ;)

32265.png

W grach korzystam z nicków: NieDyskutuj, roofipl

 

Opublikowano

ja o tym nie wiedzialem :P

+'ik leci dla ciebie :))

okleja.png

 

______________

 

 

Zastanów się zanim napiszesz post.

 

______________

 

 

Moja postać na PL'u. :

 

- Ninja Dagger - s10 - 55lv i rośnie :)

 

______________

 

 

Doceń moją pracę jaką włożyłem w napisanie postu i nagrodż to +'em , jedno kliknięcie a tak bardzo mnie ucieszy.

Opublikowano

bylo wiele tematow o podobnej tresci... i na ukryta komende i na darmowe potki w v2/grocie wiec autorze, nie popisales sie

 

NIE OBCHODZI MNIE CZY DASZ + CZY -

DAJ TO CO UWAZASZ

 

Opublikowano

Dobra nie popisał się. Dodal coś od siebie więc już nie spamować :)

 

 

A co do banów to mozesz dostać bana tym bardziej na HS3 ktory wysyła nieprawidłowe Logi do nich przez to wiedzą że to wpisywałeś i możesz być Banned ;)

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

Ale czegoś tutja nie rozumiem, przecież żeby to działało nic nie trzeba wgrywać, żadnego patcha ani nic, więc z jakiej racji jest to nielegalne? Sami to dodali, ciekawe po co?

To że lolek1400 nieznaczny że mam 14 lat !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...