Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Porada] Jak Odpalic 2 Metiny W Jadnym Czasie.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Odpalamy 1 metina. (Najlepiej wybrac opcje w oknie wtedy latwiej jest sie poslugiwac dwoma naraz.)

2. Wylaczamy torenta ktory jest w pasku obok zegarka (Taka czerwona pixelowata ikonka)

3. Odpalamy kolejnego metina jezeli chcemy ich wiecej robimy ciagle tak samo.

a) Po co nam cos takiego?

-Mozemy expic na farm botach , buffowac sie , ustawic sklep jednoczesnie expiac

b.) Czy mozna za to dostac bana?

-Nie jest to nie wykrywalne

c) Po co napisales ten poradnik zal to wie kazdy

-Bo wlasnie nie kazdy wie

 

Jakies pytania? Piszcie w temacie (ss beda jak wroce ze szkoly)

 

/sory za literowke i pokemona w nazwie tematu :P

Pomocnik
Opublikowano

ziomek heheheh dobiłeś mnie :D

 

a do tematu dobry przydało mi się dzięki przyda się tez niektórym co nie wiedzieli :D :D

NFS World : 50lvl lexus LFA
Ghost Recon Online : Recon 21 lvl

Opublikowano
c) Po co napisales ten poradnik zal to wie kazdy

-Bo wlasnie nie kazdy wie

 

Hahaha, właśnie każdy to wie. Aj nie każdy 6 latek tego nie wie. Mój brat ma 7 lat i o tym wie buahhhahahah

Opublikowano

A tak gwoli scislosci... drugi metin wlacza sie normalnie bez wylaczania torrenta.

OMG.TECZA!

Opublikowano

A tak gwoli scislosci... drugi metin wlacza sie normalnie bez wylaczania torrenta.

 

I tu się zdziwisz kolego, ja aby włączyć 2-go metina muszę właśnie wyłączyć torrenta ;p.

 

 

PS: Co się dzieje? Koleś napisał poradnik dla niektórych a Wy się śmiejecie ?

Hahaha, właśnie każdy to wie. Aj nie każdy 6 latek tego nie wie. Mój brat ma 7 lat i o tym wie buahhhahahah

 

Owszem Twój brat ma 7 lat, a wnioskując po Twojej wypowiedzi, Czy Ty posiadasz chociaż 10 lat?

 

 

Radzę przemyśleć swoje odpowiedzi do tematu i mu podziękować, ponieważ mam wrażenie że niektórzy którzy pisali, że to jest "banalne", zaczerpnęli wiedze z tego tematu i następnie aby się popisać piszą że to jest bardzo proste niedość tego go wyśmiewają. Pff.

Opublikowano

Omg fajny temacik fajny :D

 

Ps.Dla mojego kuzyna z zerówki

 

- :(

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...