Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomocy] Wymiagania Zeby Samemu Zaliczyc Dt


kamaa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam posiadam woja body 73 lvl 590defa aura skille m7m7m5m3 , co musze zrobic zeby przejsc samemu dt , jakie są wymagania ze tak powiem ;)

walnij + ~!

Opublikowano

Z takimi skillami dużo % na nieumarłych (z 60% przydało by się), rosa na defa, abs do pż (10/20%) i powinieneś dać radę.

EDIT zapomniałem o buffie... xD minimum błogo i pomoc po 30%. Dobre odbicie też by się przydało.

32265.png

W grach korzystam z nicków: NieDyskutuj, roofipl

 

Opublikowano

Mysle, ze jakis buffek conajmniej 30% chociaz 2 skille na M. Do tego jakies 40% chociaz na nieumarle abs na strzaly i przygotuj sb rosy wody itp najbardziej rose dajaca defa - czyli biala i to chyba tyle.

 

Musisz sprawdzic jak ci pojdzie :)

 

Pozdrawiam i licze na +

 

 

Jeśli podoba Ci się moja praca daj +                   

Opublikowano

dmg swoja droga, bardziej niz def przydaloby sie skonczyc konary oraz miec odpornosc na strzaly, tak roska 100/150/200 przyda sie bardzo rowniez. 40/50% na trupy powinno wystarczyc, abs do pz takze sie przyda, sporo tego ale nikt nie mowil ze bedzie latwo

@up skille g chyba

/edit - tak dobry buff to podstawa

[GM]Fatality - Triadica v1 OFF

[GM]Dark - AnimeMT2 OFF

[GM]Pretendent - Evonis OFF

[GM]Klusek - SzakalMT2 OFF

Opublikowano

Po 1. Wbij 75lv

Po 2. Kup Zatrutego sr +20

Po 3. Kup eq na DT minimum 60%

Po 4. Kup eq na defa i pż [ minimum 600 defa , minimum 14k pż , minimum 30% blogo ]

Po 5. Zrób misje u biologa

Po 6. Kup parte +8 najlepiej KD Potwora i krytyka +4

Po 7. [ opcjonalne ] Możesz wziąść DMG

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

zrób ninje 40-50 lv (możesz większy) i się zabieraj na dt :)

a jak bardzo chcesz tym wojem to skille G

Rossa potki które odrazu odnawiają 50/100 hp

buff skille G i powinieneś dać rade

No i jeszcze możesz coś na strzały :)

CX7Rrj.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...