Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut][Dl][Rip]Easymetin2 Pl Działający Ze Wszystkim!


AntyPatyczny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

yangster - Sprój Zainstalować NET Framwerowrk 3.5

marihuana661 - Zainstaluj Najnowszą JAVE i NET Framework 3.5

 

martinmaster11 - Chyba twoje IQ wynosi mniej niż 80, musisz stworzyć nowe konto! nie to które już tam kiedyś istniało

 

kickusxD - Ściągnij Metin2Client co jest w temacie ! na tym EM2 narazie żadne Haki nie działają ( Jeżeli nie pomoże to To samo co inni JAVA i Net Framework 3.5)

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

hahaha utrady danych na necie bezprzewodowym

Chcesz rade ?

 

 

 

Jebnij sie patelnia w banie i dojeb sobie dzrzwiami obrotowymi ;)

To poco idioto by byl internet bezprzewodowy ?

Zeby sciagac pliki i polowy nie miec mowie ci

JEBNIJ SIE W GLOWE i ty masz Iq mniejsze od 50 ;)

a co do tematu

FAKE FAKE FAKE FAKE FAKE FAKE

KICKA

Moje Tuty :)

POLIMORFIA MEGA TUT

http://www.mpcforum.pl/topic/186542-tutmega-polimorfia-co-i-jak/

1.jpg <<< Kanal na YT Kliknij na obrazek !!!!

Opublikowano

Mi jakoś nie kicka chociaż mam taki sam problem po wyłączeniu błąd z modułem pamięci , ale jest wszystko w porządku a jak nie zmienisz ch to autologowanie działa jak powinno, tylko brakuje mi tego mh :P

sygnahex.png

muzyka :x.

Opublikowano

Jejq tego easy metin pobiera mi z prędkością 3,4 kb/s =.=

 

Mam nadzieje że ładnie chodzi ;-)

 

i mam nadzieje ,że mam IQ. +80 ^^

bleach%20tag.png
Opublikowano

mi sie metek nie zdazy wlaczyc przez em2;/.

spoko wybieram postac, laduje sie, naladowalo. i jak sie pojawia "swiat gry" to mnie kickuje, tak jakby w ogole z postacia sie nie polaczyl. jakies rady?:

Opublikowano

SerV - Żeby ten EM2 odpalił potrzebujesz świeżo Zpatchowanego Metin2 i nie mieć żadnego EM2 od Andrzeja i jego Patchy w Metku bo inaczej zawsze będzie KICK

 

MA TO BYĆ CZYSTY ZPATCHOWANY METIN2 BEZ EM2 I PACHY OD ANDRZEJA !!

BO WTEDY ZAWSZE BĘDZIE KICK!

Opublikowano

Przy instalacji każdego frameworka 3.5 lub 4.0 jest błąd instalacji przy 7 MB :/

Co do bota to mam nadzieję że nie bedzie takich problemów jak z tym botem od ps19 bo ten od niego to żenada.

 

 

 

 

@Edit

Dziękuję :) Bot działa. Nie kickuje w ogóle. Zapamiętuje ustawienia. Wszystko działa jak należy. Troszkę tego spolszczenia jest ale pewnie robione przez jakiegoś amerykanina, który troszkę znał j. polski.

Jeszcze raz dziękuję leci + :)

Wszystkie moje strony :)

 

http://goo.gl/YvP870

Opublikowano

I Pipa blada w nocy świeci

:)

 

Działa tak jak reszta czyli nie działa =.=

 

loga,nie chce zapamiętać pasów , wylogowuje do windows , niemożna zminimalizować ..

 

można tego wymieniać trochę ..

 

my straciliśmy czas..

 

a ty zyskałeś parę + bądź - ..

 

Przekonałem się dzisiaj ,że Andrzej tu rządzi ..

 

I ,że na niego trzeba czekać :)

 

bez niego nikt nie da rady ..

 

wszyscy robią ctrl + C i Ctrl + V

 

Nawzajem kopiują od siebie tematy ..

 

które poza cudem zalogowaniem do metina nic nie dają =.=

 

Taka jest moja wypowiedź ..

Z NIE CIERPLIWOŚCIĄ CZEKAMY NA ANDRZEJA ;-)

bleach%20tag.png
Opublikowano

kurwa i być tu dla dzieci fajnym... napracuyjesz sie podzielisz sie info.. a tu cie minusuja.. Polska kurwa, cala polska.

@Topic pobieram mam nadzieje ze styknie;;p

Pomogłem ? Nie dawaj + ani minusa. Wejdź na www.pajacyk.pl i kliknij na brzuszek pajacyka !

Opublikowano

I Pipa blada w nocy świeci

:)

 

Działa tak jak reszta czyli nie działa =.=

 

loga,nie chce zapamiętać pasów , wylogowuje do windows , niemożna zminimalizować ..

 

można tego wymieniać trochę ..

 

my straciliśmy czas..

 

a ty zyskałeś parę + bądź - ..

 

Przekonałem się dzisiaj ,że Andrzej tu rządzi ..

 

I ,że na niego trzeba czekać :)

 

bez niego nikt nie da rady ..

 

wszyscy robią ctrl + C i Ctrl + V

 

Nawzajem kopiują od siebie tematy ..

 

które poza cudem zalogowaniem do metina nic nie dają =.=

 

Taka jest moja wypowiedź ..

Z NIE CIERPLIWOŚCIĄ CZEKAMY NA ANDRZEJA ;-)

 

 

 

Dokładnie ! Andrzej ma trochę pojęcia . A kolesie kopiują i tyle.

Opublikowano

Zara zobaczymy czy działa.

 

P.S dam edit czy działa ;d

Zbieram +/- ;D

 

 

Woj Mental lv 63 Ban Phantos

 

 

Ninja Dagger lv 38 Ban Phantos

 

 

Ninja Dagger lv 55+ Ban Kronos

 

 

Woj Mental lv 48 Ban Kronos

 

 

Ninja Dagger lv 34+ Obecnie Off Syriusz

 

 

Wojownik Mental lv 75+ On Kronos

Opublikowano

a słuchajcie MH chodzi? na tym ? razem?

SERWER KRONOS

W obojętnie jakich sprawach prosze o PW...

xAdReNaLiNax 39lvl ON

ZAJEDWABISTA 40lvl OFF

KolesGIT 43lvl ON

Chmureczka 56lvl OFF

 

To ja i moje DMG:)

Opublikowano

wiec chyba sam nie kumasz tego tutka autorze... "Od razu Przejdę do setna" "Bo inaczej będzie nasz Kickować" "EM2 odpali a ty będziesz się Spuszczać, że wbijasz 99lv i będziesz fajny" w szkole nie uczyli ze z dużej litery w zdaniu nie piszemy takich slow? no i spuszczać na widok gry tez nie mam zamiaru... wiec kto tu ma te 12 lat chłopczyku?

polecam odrobić lekcje i iść spać bo jutro do szkoły na rano

 

Wiesz, niektórzy chyba wolą nacisnąć SHIFT, niż czepiać się o każdy szczegół w zdaniu :D

beztytuugyu.jpg - MISTRZ :D
Opublikowano

Wszystko dziala , mnie nie kicklo jeszcze ani razu nie wiem dlaczego Was kicka :P

 

moze jak ktos wczensiej mowil zaslabe kompy.

 

 

P.S nie wiem dlaczego go minusujecie ;] spolszczyl wam poprawnie bota , zrobil wstawke z Kamermodem a wy dajecie mu --- Jak by to byl pewnie andrzej to byscie dali mu 500 + ZENUA ;]

 

/do Autora Łap +

Zdejmijcie mi to 20% ;-)

Opublikowano

Skarek122 - Musisz mieć CZYSTEGO METINA2 bez żadnych EM2 i Patchy od Andrzeja bo inaczej będzie KICK przy każdym logowaniu i zainstaluj NEt Framework 3.5.

 

 

No nie wiem MINUSUJĄ mnie ile wlezie a co ja takiego zrobiłem ? <_<

Opublikowano

I Pipa blada w nocy świeci

:)

 

Działa tak jak reszta czyli nie działa =.=

 

loga,nie chce zapamiętać pasów , wylogowuje do windows , niemożna zminimalizować ..

 

można tego wymieniać trochę ..

 

my straciliśmy czas..

 

a ty zyskałeś parę + bądź - ..

 

Przekonałem się dzisiaj ,że Andrzej tu rządzi ..

 

I ,że na niego trzeba czekać :)

 

bez niego nikt nie da rady ..

 

wszyscy robią ctrl + C i Ctrl + V

 

Nawzajem kopiują od siebie tematy ..

 

które poza cudem zalogowaniem do metina nic nie dają =.=

 

Taka jest moja wypowiedź ..

Z NIE CIERPLIWOŚCIĄ CZEKAMY NA ANDRZEJA ;-)

 

a ktoś tu chyba napisał wymagane IQ +80.. inni sobie poradzili i jest git, Ty nie, więc nie ma o czym mówić.

beztytuugyu.jpg - MISTRZ :D
Opublikowano

Dobra, udało mi się po części rozwiązać problem. Wywaliłem kamer moda i już jest lepiej, tzn. nadal kicka co kilkanaście minut, a za to autologowanie działa w 100% :D . Wszystkim, którym nie działa, też radzę to zrobić. Jakby chciał ktoś wiedzieć, to dmg hack działa przez obejście, pozdrawiam.

https://ludomirblog.wixsite.com/mensrightspolska - prawa mężczyzn prawami człowieka

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...