Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prosze O Wycenienie Konta 70 Lvl Mental ;Ppp Na Pln


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wycencie konto .

Informacje:

Wojownik Mental 70 lvl

Fajna fryzurka z IS ;P

Skile:Silne m7,duchowe m9 -4 ku do m10,walniecie m7,tapniecie m3

Kon militarny ze wszystkimi skilami

Ranga RYCERSKI

EQQQQ:|zelak+9|ebo+9|boga+8 3kd +3 sped ,uchylka, deff|magnet+8 3x kd spalone |buty 1,5 pz|naszyjnik 1,5 pz|branza 1,5 pz|DO pvp 55% abs na 2 reke 15 buty,10 naszyjnik 15 zbroja, 15 kolczyki,|15 abs na miecze w zbroi ,|LWIA TARCZA+9|

TO WSZYSTKO

Dodatkowo: Do konta dołanczam buffa 42 lvl skile blogo,pomoc po M1 reszta w odbicie...

I prosze o info ile konto jest warte PLN oraz czy jakbym wyczyscil magneta bo to zmienilo duzo cene PLN za konto... ;PPPP

 

PS: pamiatki oddane, dopiero zaczynam maetowe

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

nie mozna sprzedawac konta za PLN ;)

 

pisze juz raport do teamu metin2.pl i GameForge :*

 

Buahahaha przecież nie podał nicku i servera :P

Opublikowano

nie mozna sprzedawac konta za PLN ;)

 

pisze juz raport do teamu metin2.pl i GameForge :*

 

 

 

Koles ale mi cie zal,jak masz problem to zamknij ryj i nie wchodz na temat nikt nei kaze ci sie wypowiadac...a co ja robie ze swoim kontem to jest moja spara i sie nie musisz niepotrzebnie bawic w bohatera,pierw zrob takei konto a potem sie pruj...

To tyle ode mnie jak nie to sie nei wypowiadaj,temat dotyczy wyceny konta,jak nie wiesz ile to buzia na klódeczke...

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Kolego to wyglada tak :) konto jest warte z 100-140 zł jak wyczyscisz magneta to napewno wzrosnie oo ile jak wejdzie pod expa kd SMIERCi PENETRY I POTWORA TO DOSTANIESz i nmawet 170zł aaa jak pod pvp to 160 aaa zalezy jakie kD +4 ?? pisz na moj profil w komentarzach boo tutaj zaraz zamkna

Opublikowano

mało kolego sam mam 50LV i tam ma silne na g1 i duchowe a ty tutaj nawet 1 skila nie masz na g1 :huh:

EthanaEU2.png

 

CZAS NA ZMIANĘ Z - NA + LICZĘ NA WASZE WSPARCIE.
PAJACYK.PL- wejdź i kliknij :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...