Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenia]Wykonuję Gradientowe Napisy


Bojek2010

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zrobisz mi taki sam napis jak zrobiłeś XXKoxXX'owi z napisem WIILy :D? . U mnie ma byc z napisem Wayne Rooney[13] i 2 napis ASWendi z góry dzięki .

 

Tylko bez napisu byBojek sam dam taki napis pod sygna ;)

Opublikowano

Potrzebuje napisów: O MNIE, DOWLOAD, PORADNIKI, KONTAKT styl taki jak tu : xxkoxxkopia.png trochę mniejsza czcionka, kolory góra taka jaka jest (błękitna) dół pomarańczowy, trochę jaśniejszy i mniej szary (bardziej pomarańczowy, jaskrawszy, nie wiem jak to nazwać) niż ta buźka w mojej sygnie (zamiast białego dołu). Bez podpisu na obrazku, dodam pod obrazkami i bez tła.

KONTO NIEUŻYWANE !!!

 

MOJE NOWE KONTO TO TrueFaith

Opublikowano

Narazie tylko dla Garfielda. Już biorę się za resztę.

 

garfieldplporadniki.png

 

@EDIT

 

A tu dla Lubie

 

http://img203.imageshack.us/gal.php?g=kontakt2q.png

zyczeudanychswiatow.pngwesolych.png
Opublikowano

Znowu ja ;p

Proszę o wykonanie napisów, typu tego xxkoxxkopia.png

 

Napisy :

 

- Tutorials

- Warn Status

 

Z góry dziękuje, bay.

g0Tef.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mam dla ciebie zadanie, mianowicie zrobienie napisu:

Moja kotka

Pusia

Ważne aby Pusia było tak mniej więcej na środku Moja kotka. Styl ma być taki jak tu:

omnie2.png

Lecz kolor następujące:

Niebieski dalej taka jasność, lecz żeby przechodził bardziej w fiolet, ale nie przesadnie

Pomarańcz też taka jasność, ale żeby przechodziło bardziej w czerwień, oczywiście też bez przesady

Bez przesady chodzi mi oto żeby te kolor troszkę pozostały sobą.

Zrobiłbym sobie sam, lecz mój internet jest za słaby na ściągnięcie 160 MB (PhotoShop)

 

@EDIT

Dzięki za zrobienie :)

KONTO NIEUŻYWANE !!!

 

MOJE NOWE KONTO TO TrueFaith

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...