Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenia]Wykonuję Gradientowe Napisy


Bojek2010

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Nudzi mi się więc zakładam temat.

 

Wykonam gradientowe napisy na zamówienie typu : euhh5c.jpg

 

Mogę zrobić z odbiciem i bez. Uwaga ! Pracę wykonuję na tle czarnym lub białym lub bez tła !

 

Co podajecie ?

 

Wymiar np. 700x100

Czcionkę np. Arial

Dwa/Trzy/cztery kolory jakie ma mieć napis np. Czerwono-Biały, Zielono-Czarno-Fioletowy.

 

Pozdrowienia :P

 

@EDIT Proszę o zmianę prefixu na [ZLECENIA]

zyczeudanychswiatow.pngwesolych.png
Opublikowano

Wymiar : Maksymalny DOZWOLONY na forum.

Czcionka : Taka jak tu : euhh5c.jpg

Kolory : Czarno - czerwony (krwisty)

Napis : Misiεk

 

Napis ma być z odbiciem.

misiekg.png

created by duds.

Daj Minusa

Opublikowano

@UP A tło ?

 

Sorry ale tą czcionką nie napisze ci literki ε

 

@EDIT

 

Właściwie do żadnej czcionki to nie pasuje więc zrobie normalne e

 

out :

20utztk.jpg

 

Daj +

zyczeudanychswiatow.pngwesolych.png
Opublikowano

Czcionka : Taka sama jak na przykładzie.

Kolor : Taki sam jak na przykładzie.

Napisy : O mnie, zainteresowania oraz kontakt.

Wielkości tego :

e6f96bcc6d264f88.png

 

Proszę jeszcze o jedno, żeby było bez Odbicia.

Bez żadnego podpisu " By Bojek ".

 

yo ; )

g0Tef.jpg

Opublikowano

Dobrze. Ja robie narazie by Bojek z tego powodu że to by Bojek :P Jeśli akceptujecie to usuwam. Tak się umawiamy :P

 

@UP

 

vqmqgo.png

5yw22r.png

2rwntqq.png

 

@Misiek

 

Tobie wykonam później. Tera nie mam czasu

zyczeudanychswiatow.pngwesolych.png
Opublikowano

Proszę o napis

Tekst: J4KU8

Wymiary: Trochę większy niż wykonany przez Ciebie dla użytkownika Misiεk

Kolor: Biało-Czerwony :)

1358809676-U384748.png

Opublikowano

Proszę o napis:

Czcionka:

Mile widziana jakaś spiczasta typu gotyckiego np. taka jeśli takową posiadasz:

napis21.gif

Tekst:

Dział Single Player

Zapraszam.

Kolor: Żółto niebieski

Wymiary:

Takie jak napis "Misiek"

Bez by bojek2010

To zostanie dodane pod napisem z odnośnikiem do twojego profilu.

@offtop

666 post

;)

Me gusta.

Opublikowano

Przepraszam was ale narazie nie mam czasu wykonać te pracę. Postaram się za chwilę.

 

@NIGHT HUNTER

 

 

24lvewo.jpg

 

 

@MISIEK

 

n4b2a9.png

 

 

@J4AK8

 

 

adnn28.png

 

zyczeudanychswiatow.pngwesolych.png
Opublikowano

Prosze o:

KyreneMT2 (Tak zeby do sygny mozna bylo wkleic:P)

kolor tkai jak w 1 poscie taki zolty bez odbicia i pochylony napis

 

Handlarze

 

Raty

 

Co nowego?

 

Info

 

pozdraiwam

beznazwy1km.gif
Opublikowano

@UP To pod M2 więc wybrałem taką czcionkę. I kolory nie są takie same bo nie pamiętam jakie tam ustawiałem.

 

48865801.png

36435508.png

30411757.png

99342091.png

41670061.png

 

Myślę że okej. Jak ok to Liczę na 4 plusy :P

 

I jak będziesz ich używał to masz dopisać że by Bojek i dać odnośnik do Mojego profilu. Prawa Autorskie.

zyczeudanychswiatow.pngwesolych.png
Opublikowano

 

Czcionka : Taka jak u Night Hunter.

Kolor : Żółto-Niebieski.

Napisy : O mnie, zainteresowania, kontakt oraz JeJu.

 

Wielkości tego :

e6f96bcc6d264f88.png

 

Bez żadnego podpisu " By Bojek ".

 

 

Czekam:)

1297511584u170772.png
Opublikowano

Mi możesz zrobić napis " WIILLy " wszystko takie jak na przykladzie tylko inny kolor (Wymyśl coś ładnego) :)

Opublikowano

@Zaraz zrobie wam obu jak mi smyknie w czasie.

 

@WASZE NAPISY

 

kyrenemt2.png

newbest.png

wiily.png

 

Należą mi się 2 + od Matzara i 1 od KoXa :P

 

Myślę że są dobre.

zyczeudanychswiatow.pngwesolych.png
Opublikowano

Dziękuję Ci oczywiście plusik już poleciał. A możesz jeszcze taki sam tylko napis XxKoXx ... ? :) Proszę :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...