Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Obejście Hs3 Przeczytaj Uważnie Zanim Napiszesz!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Jak wiecie GF widząc plage botow na serwie wymyśliło że wrzuci tani program do ochrony przed nimi.Jest to HackShield.Jak wiecie była wersja 1 i 2 na które szybko byly robione dzialajace obejscia.Mój problem dotyczy ostatniej i aktualnej wersji tj. HS 3.

I są 2 sposoby które widzę na forum

Sposób 1

Tutaj zrobilem tak:

 

Metek 2010 -> nie patchowany

wypakowuje twoja pake(hp2396) instaluje patcha 4.3 z yangdroperem do metka ->

podmieniam pliczek metin2client.bin z paki do folderu z gra->

wrzucam hs z paki do folderu:

hshield ->

wrzucam dmg od DrMagK2 (DMG Skillhask PC1 I PC2 Update by ByDrMagK2.rar)->

odpalam przez metin2.exe->wywala proces...

 

I 2 Sposób by Andrzejt17:

Sposób nr 2

Tutaj też się udzielałem bodaj 32 strona to była i też tak samo jak w instrukcji ale w tym przypadku metek się włącz, zaloguje się i przy 40-50% ladowania wyskakuje blad aplikacji (0xc0001423 - tak coś najwyżej jak się myle to sprawdzę jutro) i jak klikne Yes/No to wywala do pulpitu...

 

Jeżeli ktoś ma/miał problem podobny do mojego i udało mu się skonfigurować to proszę o ew.porade co zrobiłem źle/czego nie ma ...Jedyne co pragne to działający DMG bo chciałem dobić sobie do pażdziernika 55 a takto to ledwo 48 dobije :/

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...