Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Naprawić Błąd Z Wyłaczaniem Sie Metina Podczas Logowania Xd


JAk sie wam podoba mój tutorial?  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba wam si? tutek i czy zamie?ci? go w tematach pomocnych ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam napewno wielu z was jest podenerwowana faktem ze po zaktualizowaniu Hs3 nie można się zalogować lub wyłącza wam się gra podczas ładowania.

Po przeczytaniu mojego Tutka to nie będzie problem ;d.

A więc zaczynam xD. Po pierwsze będziecie potrzebować metina 2010 nie patchowanego, patcha 4.3 od andrzejta17 oraz metina 2010 patchowanego.

Jeśli macie to wszystko skąpletowanę muszicie postępować zgodnie z instrukcją która znajduje się poniżej xD.

1.Instalujecie dwa razy metina 2010

2.Jednego metina patchujecie i kopiujecie plik Metin2Client.bin (z tego patchowanego metka oczywiscie)

3.Teraz instalujecie patcha 4.3 od Andrzejta17 z modywikacja kamery do metka nie patchowanego

4.Po instalacji patcha usuwacie z komputera tego metka patchowanego

5.Teraz powinniście mieć na komputerze Metina nie patchowanego z patchem od Andrzejta17 i Hs2 xD

6.Do tego nie patchowanego metka wklejacie plik Metin2Client.bin

Teraz możecie cieszyć się grą w metina bez żdanych problemów :D

To mój pierwszy tut więc proszę o wyrozumiałość. Jeśli Tut pomógł prosze o "+" ;d

@Edit

Zrobię ankietę na tematy przydatnego Tutka i bede prosił moderatora o zamieszczenie Tutka w tych które są na stałe wiecie to się może ludzią przydać ;) :P

Opublikowano

No nie wiem, nie wiem. Poczekam na komentarze innych i sprobuje i dam edita

 

 

 

Oczywiscie + dla Ciebie ;)

reklama forum

Opublikowano

Właśnie mi się instalują, sprawdzę później :P Mam nadzieję, że to nie fake ^^

Blablabla.

 

Pomogłam? Chętnie przyjmę +.

Lubię rozdawać +'siaki ;p

Opublikowano

Dzięki za uznanie cheaty mogą niestety nie działać to jest cena którą płacimy za gre w metina ;d

Opublikowano

Tak widać i weś nie pisz takich bezsensownych rzeczy żeby sobie posty nabijać -.-.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...