Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konkurs! - Polowanie Na Użytkowników!


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Można sprawdzic fotomontaż ale jak użyje np.firebuga lub skopiuje sobie kod html i go przerobi to tego nie wykryjesz , ja już mam przygotowanego screena

  • Odpowiedzi 248
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Admin Cienia
Opublikowano

kokosz a może zamiast golda dał byś tło na profilu ^^ ?

Przypomnę że nagrodą jest ranga Gold Member, temat nie podlega dyskusji. :)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Można sprawdzic fotomontaż ale jak użyje np.firebuga lub skopiuje sobie kod html i go przerobi to tego nie wykryjesz , ja już mam przygotowanego screena

 

ciekawe czy wieksz kto sie zarejestruje jako ostatni ;p

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Admin Cienia
Opublikowano

Kokosz zna sposoby i wie jak sprawdzić czy ktoś sobie nie robi jaj, także się nie martwcie. ;)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Co wy się boicie przecież będzie pisało kto jest tym użytkownikiem nr. 222222 a jak ktoś zrobi fotomontaż to użytkownik będzie zły i wszystko będzie jasne.

PS. Radził bym zamknąć ten temat aż nie będzie np. 221800 (około 2-3 dni) bo się robi mega spam (pięć stron spamu typu "ja wygram" OMG zobaczymy kto wygra szkoda pisania).

Pozdrawiam RydeR_PL.


Admin Cienia
Opublikowano

Naciskasz PrintScreen Lub Function + PrintScreen, wklejasz w paint i wrzucasz na forum. ;)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Proszę, aby screen wyglądał tak jak widac :

 

1286137745-U1.jpg

 

Ma zawierać wszystkie dane ze statystyk :) łącznie z nickiem zarejestrowanego. Cieszy mnie to, że pobudza was to do myślenia... tylko czekać aż ktoś będzie curlował ;]

Opublikowano

Ja może odbiję tematyką od konkursu:

Chcesz być na bieżąco z informacjami prosto z Forum? Chcesz wiedzieć pierwszy co się dzieje i poznać cieplutkie jeszcze newsy?

Odwiedź nasz profil na Facebooku:

 

http://www.facebook.com/pages/MPC-Forum/420080550200

 

Nie pożałujesz ;)

 

Czekamy na zwycięzcę konkursu! ^^

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Już jest ponad 222k osób, więc do soboty powinno się zarejestrować 222 222 osób.

rSRO

29980.gif

Status: Off-line

Serwer: Artemida

Nick: Çňî_ß

Guild: Ňĺőíčę

Build: Rogue/Cler

Lv: XX

FARMING--> 250.000/1.000.000

Opublikowano

1286549948-U64239.png

 

Ładna sumka ^^. Jutro rano powinno być. Dzisiaj się dopiero zarejestrowało 109 userów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...