Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik]Jak Zarabiać Kase Na Privach ?


DiegoX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Globalny serwer , a Prywatny serwer to różnica. Na Prywatnym innaczej trzeba zarabiać niż na globalnym.

A oto poradnik , jak zarobić na privach typu

Yitian2,

AvalonMT2.

 

A więc do dzieła:

 

Metoda nr.1:

Dropy z bosów. czyli:

Robisz eq z bonami żeby miało od 80 do 100% na umarlaki.

kupujesz poli.

idziesz na dt, i cykasz sam całe dt na np 80lvlu , nie wiem czy dasz rade. Osobiście na 90lvlu zaczołem jeździć i kosiłem.

Dedasz króla demonów i ripera.

Zarobek= Szkata z ripera: 30-50kk

Szkata króla:20-30kk

 

 

Metoda nr.2:

Expienie w V2 atlantydy:

eq robisz na diabły , jak najwięcej...

bijesz sobie po calym spocie.

Zarobek= 1 godz. expenia = 100kk, w zależności od szczęścia.

 

Tak właśnie oto tym sposobem , zarabiam na Yitian2. Więc jak grasz na Yitian2 , to skorzystaj :)) .

 

 

Zarobek IS:

pomyśl . daje ci do myślenia.

Zbroja czarnej stal+0i =400XM = 30zł (z vat)15-40kk

Biała perła = 40XM = 3zł(z vat)= 20-30kk

 

:)) troche logiki . sellniesz perle i jestes na plusie :)

 

Błogoslawieństwo anioła = 150XM=10zł(z vat) = 100-200kk

 

PODOBA SIĘ MINI PORADNIK ?? PROSZE O + zrobiłem go z chęcią i zapałem. Troszkę się postarałem . ^^ nie wyrzucaj mojej pracy w kosz jeżeli i tak z tego nie skorzystasz . :rolleyes:

Opublikowano

ekhem "Zarobek= Szkata z ripera: 30-50kk" ty wogule grasz na avalonie szkata ripa chodzi 250-350kk a i wogule w dzień na avalonie nie pójdziesz na ripa bo jest tam tyle kickhacków że h** jak chciałbys zrobic samemu dt to miedzy 2 a 6 rano -.-

18706.png

25601024773252.gif

Opublikowano

poradnik jest do bani

i usun avatara bo ja miałem go pierwszy na tym forum

 

twój ryj jest do bani , i avatara nie usune, bo nie przypominam sobie żebyś go miał pierwszy... znalazlem taki avatarek na grafice google więc ugryź mnie w D.. . ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...