Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Bot]Farmbot By Bloody Działa Na Priva'Ach!


czysz1998

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jakieś 2 mieśące temu znalazłem na elite(link do tematu mi się zagubił) takiego botka napisanego przez BLOODY'ego(Ja go rozpowrzechniam).

Sam chciałem zrobi podobnego bota ale on mnie uprzedził .

Jak wspomiałem w temacie bot działa na priva'ch, nie działa na zminimalizowanym

Minusy botka

-Nie działa na zminimalizowanym

-Jak ma używac skilli to wariuje

-Ne ma funkcji AutoLog,ReLog

-Wbudowany potioner coś nie działa

Plusy

+Działa na privach

To tyle z plusów

Oglądac w jakości HD!!!!!!

Instrukcja

(Podana na dole jako załącznik)*

1.Włączamy metina przez spolszczenie.

1.Uruchamiamy FarmBota By Bloody

3.Ustawiamy metina tak jak na obrazku

Nie działa na KamerModzie!!!!!

Bot coś nie działa z mieczem, ja uzywam 1 Hit kilera i jest git, wybierzcie sobie jakiego chcecie.

http://www.mpcforum.pl/topic/197199-wszystkie-dmg-1-hit-killer-nie-odpychanie-moobow-z-konia-czyste-pliki-pc-oraz-pc2/

Jako potionera możecie używac tego, by soul

http://www.mpcforum.pl/topic/103063-potioner/

Linki

FarmBot-

http://www.speedyshare.com/files/24213336/Farmbot_by_Bloody.exe

Skan(nie działa mi virus total, ale daje innego skanera)

http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/1e060f989b4f3cb7440f5b6b3adfba18f370dde1

Zalecenia

1.Bot może klikac w różne miejsca*,bot szuka spotu

2.Nie ustawiac postaci koła mostów, przepaści i budynków

UWAGA!!!!!!!!!

Bot nie jest mój ja go tylko udostępniam!!!!!!!

592a65c73ad0f_post-155252-0177377001284280342_thumb.jpg

Jeśli pomogłem daj -

1282654735-U148832.jpg 

                                                                                           Sygna by PressButtom

^^^Moja strona^^^

Opublikowano

Mam ustawione na nazwy postaci i nadal nie atakuje jakoś ....... Tylko stoi jak słup....

Daj + jak możesz :) To nic nie kosztuje :)

Wejdź na http://pajacyk.pl/ i kliknij w brzuszek pajacyka :) Nakarmisz głodne dziecko , a to nic nie kosztuje :)

Opublikowano

Ok. 14-15 dodam filmik instruktażowy.

 

 Supercola123:

 

A zminimalizowałś minipapke?

 

 

Jeśli pomogłem daj -

1282654735-U148832.jpg 

                                                                                           Sygna by PressButtom

^^^Moja strona^^^

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Automatycznie wiadomość systemu.

 

Temat został zarchiwizowany.

Nie bywam już na forum, jeżeli masz sprawę wal na FB...


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...