Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie]Sygna + Avek (Niekoniecznie)


recelo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka

Mam prośbę aby ktoś mi zrobił sygnę (tak mniej więcej 350x150) z tym oto zdjęciem i napisem recelo:

http://img148.imageshack.us/img148/1875/emmau.png

Nie chodzi mi tu o sam napis, ale też o jakieś efekty ;)

Możecie sygnę zrobić z tym tłem, lub wyciąć i zrobić własne. Najlepiej żeby na sygnie było widać jak najwięcej ;) (czyli od pasa w górę :P )

Do sygny możecie także zrobić Avatar.

Styl jest dowolny ;)

 

Dam około 30+ i 5 za sygnaturę która mi się spodoba ;) Jeśli mi się nie spodoba to i tak dam + (na zachętę)

 

Edit:

Jeśli chcecie znalazłem inne zdjęcie:

http://i383.photobucket.com/albums/oo273/dgx18/Renders/Emma.png

Więc które chcecie macie do wyboru ;)

2nbcax2.jpg

Opublikowano

UP ma racje

Ale nie wiedzialem ze emmy ma takie piersi:D:D

Co do tematu nie chce nikogo obrazac ale dudsonowa fajne robi:D:D

A w tyym temacie jest najlepsza:)

sstwc.jpg

Opublikowano

Ona nie ma takich ... Twarz podmienili...

sygnahb.png

Nie zbieram + ani -. Jak zasłuże to dostane.

Chętnie przyjme pojedynki graficzne :D

Opublikowano

Przepraszam, ale to jest temat o robieniu sygnatur, czy o Cyckach ? o.O

 

Widzę że nie potraficie zrobić więc proszę Moda o zamkniecie tematu bo tylko tu Spamujecie!

2nbcax2.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...