Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BOT][NEW]DI]EasyMetin2 0.1.12.1705 (MOD 1.0) Dla Metin2 PL i DE


ps19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Super , ładnie napisane i przejrzyście ,bardzo podobny styl do Andrzeja .Ciekawe ile będziesz miał plusów za 1 miesiąc :P .Masz plusa .

2urpe1k.png

 

Daj + :)

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zaktualizowałem EasyMetin2 do MOD 1.1.Naprawiłem kilka błędów w spolszczeniu.

 

Liczę na zdjęcie wszystkich %%

Opublikowano

Mnie dalej to nie działa piszę, że mam nie zaktualizowanego klienta ;/ Jak klikam TAK to się włącza metin i nic więcej ;/ Jak klikam nie mam wybrać inna ścieżkę ;/

42985152343480391846.jpg
Opublikowano

Mnie dalej to nie działa piszę, że mam nie zaktualizowanego klienta ;/ Jak klikam TAK to się włącza metin i nic więcej ;/ Jak klikam nie mam wybrać inna ścieżkę ;/

 

Ja identycznie ;/

 

Ps. Czyj to char alamaza ?:>

Opublikowano

Witam,mam taki problem robię wszystko tak jak jest tu opisane:

-Zainstaluj Metin2 i storentuj.

-W ustawieniach gry upewnij się, że opcja "Use software Cursor" jest [/b]odznaczona.

-Pobierz najnowszego EasyMetin2 (link UP).

-Pobierz najnowszego patcha by Andrzejt17 (link UP)(W najbliższym czasie udostępnię swój :D).

-Zainstaluj patcha.

-Zainstaluj EasyMetin2.

-Ciesz się grą xD.

I podczas odpalenia gry wyskakuje mi komunikat:

Ta wersja działa tylko z metin2.de...

 

Ktoś ma jakieś pomysły ?

 

 

@edit

 

Już sobie poradziłem :)

80633268303361494023.png
Opublikowano

@ps19 albo to popraw albo powiec co trzeba zrobić aby to działało ;/ Bo jeszcze chwila i zaczną Cię minusować...

42985152343480391846.jpg
Opublikowano

Czesc!

Fajny bot zobacze jak tam fishbot dziala :P

 

Oczywiście leci +

 

 

A tak na marginesie:

instaluje już z zapamiętanym kontem i postacią na Kirianie (65lvl Okrutny)

Więc radze to naprawić :D

No chyba ze to było zamierzone

Opublikowano

dajcie na innego hosta bo ten jest zjebany i każe mi czekać 20 min

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

 

Zdejmij troszkę % z warna Bardzo Proszę!

Opublikowano

Powiem tyle masz ++++ , jeden minus tego nowego oprogramowania to że wywala jak się wejdzie na 2 poziom w grocie , da się coś z tym zrobić?

8adad81701a75f66m.jpg
Opublikowano

Po malych testach dopatrzylem sie bledów takich jak nie dziala sh , ogolnie poza tym wszystko ok, niby jest wbudowany sh w programie ale cofa wiec zostaje przy starej wersji poki co.

8adad81701a75f66m.jpg
Opublikowano

Mam Prosbe, bo jednak tez nie zapominaj o metin2.com na ktorym tez gra sporo osob z PL, czy moglbys tez robic em2 na metin2.com ?? BARDZO PROSZE

Opublikowano

Witam,mam taki problem robię wszystko tak jak jest tu opisane:

 

I podczas odpalenia gry wyskakuje mi komunikat:

Ta wersja działa tylko z metin2.de...

 

Ktoś ma jakieś pomysły ?

 

 

@edit

 

Już sobie poradziłem :)

 

To powiedz co zrobiłeś ;]

42985152343480391846.jpg
Opublikowano

Będzie w najbliższym czasie patch dla UK i COM od GF.Może jutro może dzisisiaj,ale to niespodzinka.

 

 

PS.Kur... wygadałem się xD

 

 

Jak pisze ,że dla metin2 de to zainstalujcie patcha (Pamiętacie musi być w folderze Metin2 np.C:\\Program files\Metin2(Nie wskazujcie foldeu patch !!!))

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...