Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Energyhax 11.09.2010(Ten Działa Sprawdzalem Jest Po Dzisiejszym Update)


cubaza47891374

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie nie ma tele kila

 

a co do cb turbohaker

 

po1.haki testuje i wrzucam na laptopie tam mam windows xp

po2.na PC tak by mi nie dzialaly bo mam tam windowsa 7 i nie dzialaja

po3.jak mowisz ze nie mam skila to zapraszam do zagrania 1 vs 1 esl wszystkie programy wlaczone

 

Widziałem jak grasz jak nie ma patcha. Jak nie ma patcha to masz staty 15-2 . A jak grasz odrazu po patchu to to masz staty 2-10 i skilla brak. A tak wgl to się nie doczekam chyba żebyś mi podał adres ts'a co miałeś mi podać 2 miesiące.

Opublikowano

POWIE MI KTOS CZY JEST TU TAKA OPCJA

ZE NIEMUSISZ PRZELADOWYWAC BRONI I MASZ NIESKONCZONOSC AMMO??

 

 

 

 

 

czemu nikt mnie nie slyszy??

Opublikowano

POWIE MI KTOS CZY JEST TU TAKA OPCJA

ZE NIEMUSISZ PRZELADOWYWAC BRONI I MASZ NIESKONCZONOSC AMMO??

 

 

 

 

 

czemu nikt mnie nie slyszy??

 

nie takiej opcji nie ma

 

a tak przy okazji nazywa sie ona Unlimited ammo

Opublikowano

A tigerbot działa? I na jakiej zasadzie to działa?

Dziwne uczucie być jednym z ostatnich pokoleń które spędzało swoje dzieciństwo na dworze, a nie przed kompem...

Opublikowano

Jak ja wlaczam tego hacka i warrocka to potem jest ta reklama warrock chapter2 to potem mi sie sama gra wylacza i nic jak ktos pomoze to poleci +

Opublikowano

Jak ja wlaczam tego hacka i warrocka to potem jest ta reklama warrock chapter2 to potem mi sie sama gra wylacza i nic jak ktos pomoze to poleci +

hack już nie działa i crashuje grę nic na to nie poradzisz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...