Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak Zmienić Konia Na Białego Lwa W Metin2 Pl


Wilson199

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam pytanie czy jesli nie mam kamer moda to bedzie dzialac??? nie mam tagze em2 a zalezy mi na tym wygladzie

Heh nie musisz tego posiadać :)

 

to są orginalne pliki z PL pobierasz tylko to:

 

http://www.multiupload.com/5CSLU8VX84

 

zamieniasz w folderze pack i odpalasz moim launcherem :)

Tak. Nic tu nie ma.

Opublikowano

doda ktos screena jak to wyglada? ; d bo nie chce mi sie bawic.

W 1 poscie masz film i screena ...

Tak. Nic tu nie ma.

Opublikowano

"Rozpakuj Plik Root"

 

-Pytanie gdzie ten plik jest ?

 

Mam pliki takie jak root.epk , root.eix które jedynie można edytować ?

 

Proszę o pomoc.

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

WoW ja juz zasysam za 50sek bd (czas limitu pobierania) i bede jedzil na takim czyms ^^ Dziękuje masz 5x + i 5* :D

 

@EDIT nie działa mi:( Jak juz laduje postać to wylacza gre ;/ (I przez lancher i przez obejscie )

Opublikowano

Dzisiaj robię instalator tak że nie będzie kłopotu z tymi plikami

 

Pozdrawiam Wilson

Tak. Nic tu nie ma.

Opublikowano

a o której będzie ta instalka bo ja juz czekam i czekam :P

Około 12:30 nie no raczej wcześniej :)

Tak. Nic tu nie ma.

Opublikowano

dałby ktoś tak:

 

-zwykły = Wilk/dzik/ tygrys

-Bojowy - Biały lew

Mili - lew / dzik / wilk/ tygrys

 

 

i do tego na PRIVY !!! beda + sie sypaly ;D

dres.png- Ulżyj sobie - jebnij minusa i 1

 

hahah ale mnie zminusowaliście , parodia ;D ale mam to w dupie!

 

 

 

 

 

nie kopiować sygniatury !;D;D;P

Opublikowano

Piękny ten biały lew ;)

Instalka podmienia tylko militara, czy tak?

I czy taka zamiana nie będzie kolidować z DMG?

Opublikowano

Piękny ten biały lew ;)

Instalka podmienia tylko militara, czy tak?

I czy taka zamiana nie będzie kolidować z DMG?

INstala podmienia:

 

Zwykły koń na dzika

Bojowiec na Tygrysa

Militara na Lwa

 

Nie koliduje z DMG

Tak. Nic tu nie ma.

Opublikowano

A czy jeżeli mam Metka 2010 nie patchowanego + mod kamera, to czy po zainstalowaniu twoich plików będę widział zamiast militara, lwa na privach zawartych w modzie?

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

lol poco to ? !

No okey może się przydac ! ;p

sygnatura200abh8.png

 

Chcesz coś Pisz na PW

 

Coś Chesz Pisz na GG: 12097918

lub Skype: pelikan865

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...