Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Biały Lew Już W Cliencie Metin2 Pl


Wilson199

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dziś bawiłem się plikami metina a dokładnie npclist :)

 

I zauważyłem tam wpis

 

20114    lion_white

 

Pomyślałem żeby to sprawdzić a więc zmieniłem se militara na tego lwa i działa :)

 

Kłopoty z programem narazie screen :

 

dlampc.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=FJJLSFFNJ7M

 

Film oglądaj w HD

Tak. Nic tu nie ma.

Opublikowano

A Ty to dodałeś jako militara w cliencie PL'a i grasz normalnie na pl'u (przez obejscie) i tak maa kazdy ? :) I jak tak moza to niech ktos powie jak :P

Opublikowano

A Ty to dodałeś jako militara w cliencie PL'a i grasz normalnie na pl'u (przez obejscie) i tak maa kazdy ? :) I jak tak moza to niech ktos powie jak :P

Ja tylko tak widze :)

Tak. Nic tu nie ma.

Opublikowano

No extra ;d

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

Film się już zapisuje w HD więc troszke trwa ale za pól godziny zapewne już będzie pozdrawiam!

Tak. Nic tu nie ma.

Opublikowano

Jak obiecałem link do filmu

 

http://www.youtube.com/watch?v=FJJLSFFNJ7M

 

Oglądaj w HD :)

Tak. Nic tu nie ma.

Opublikowano

o.O

 

zajebisty ;O

 

Jak zrobisz tuta jak mieć takiego lwa ( co podmienić ) lub dasz gotowca to masz + do konca roku ( czy tam - , co wolisz )

dres.png- Ulżyj sobie - jebnij minusa i 1

 

hahah ale mnie zminusowaliście , parodia ;D ale mam to w dupie!

 

 

 

 

 

nie kopiować sygniatury !;D;D;P

Opublikowano

Zapraszam do :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/206001-tutjak-zmienic-konia-na-bialego-lwa-w-metin2-pl/

 

Napisane specjalnie dla was prze zemnie :)

Tak. Nic tu nie ma.

Opublikowano

Wilson ale jesteś pro xD

zajrzyj do tematu

http://www.mpcforum.pl/topic/199514-tut-jak-dodac-nowe-mountywierzchowce/page__st__160

wiedziałem o tym już 5 września ;]

A nawet wcześniej bo na korea był od razu 5 mount nowe mapki i poprawna animacja smoka z atlantydy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...