Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zmienjszenie HP MOBA ORAZ DMG


Zakum

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A†his czyli jak bym ustawil hp moda np. na 4000hp a wale po 2k to bym normalnie expil ?

 

Wiesz co ci powiem głupi skurwysynie ?? Moja mama dobre ciasta robi :]

 

eMs

rukiazj3.th.png suzumiyaharuhinoyuuutsukh8.th.jpg 12566620050620124711dj7.th.jpg elfenlied17qh6.th.jpg fsn00024pp2.th.jpg

 

284239619.png

 

Suzumiya Haruhi No Yuuutsu the best anime of my life !!

 

 

Masz Athisa gg ? To sie ciesz bo ja też mam :P

 

 

Opublikowano

uff ditex czytaj co do ciebie mowia... niewazne na ule ustawisz hp moba chodzi o to ze to tylko client side albo dc dostajesz

~.^

Opublikowano

daje ci dc a nie cs i moze dac delete konta czyli kasacja

Opublikowano

Nom jakby ten hack działał to juz wogle ta gra nie mialaby sensu ;/

<m4tt> wiesz.. 67% dziewczyn nie uzywa mozgu

<funky_girl> ja naleze do tych 13 %

 

 

itf_logo.gif0de423c3eda0f802.jpg

Opublikowano

@UP

DEBIL>... CZYTAJ POSTY NOOBKU!

tak jest

Robie Pin'Crackery Za Opłatą... <----zaznacz to lapsie---->Sprzedam assasina na 35 lvl z dobrymi itemami pisac 12143811<----Zaznacz
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

@up

Tak, ściema. A jakoś innym działa nie ? ale oni są haxowaci co nie ? ;/

nie będę nawet próbować tego używać bo nie chce mi się robić nowego konta a mam same 50+ konta

 

a i zauważ datę innych postów mistrzu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...