Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wiecie Co Cie Dzieje Z Combat Arms ?


sebek6144

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyżby Nexon dał nowego patcha po 8 dniach jeżeli tak to dlaczego nikt o tom nie pisał na forum

ciekawe co będzie nowego

mam nadzieje że zmienią to i owo na leprze, było by świetnie :)

 

sory za błąd ortograficzny w temacie ale jest dość wcześnie :D

Opublikowano

Poczytaj strone oficjalną Combat Arms. Sprawdzają wszystko od A do Z. Zmiany mogą być dopuszczalne lecz nie muszą. Sprawdzają po 8 dniach czy nic złego się nie dzieje z Tym co ostatnio wprowadzili. Mainance potrwa do godziny 10-11.

Opublikowano

Poczytaj strone oficjalną Combat Arms. Sprawdzają wszystko od A do Z. Zmiany mogą być dopuszczalne lecz nie muszą. Sprawdzają po 8 dniach czy nic złego się nie dzieje z Tym co ostatnio wprowadzili. Mainance potrwa do godziny 10-11.

masz + u mnie dzięki za info.

 

Aha to spox ale zmartwiła mnie jedna rzecz a mianowicie że gordona zablokują i na czy ja bym hakował :D

 

Dowiedziałem się czego chciałem Temat zamknięty

Opublikowano

Viperos jak zapodasz komuś HeadShot'a razem z Double, Multi, Ultra czy Fantastic kill to będzie słychać głoś HEADSHOOT A nie Fantastic. Z Boku piszę Ci że wbiłeś Double

Killa i przy zabijaniu HEADSHOOTA.

Opublikowano

A no dzisiaj było patchowanie gry.

Niby już po wszystkim :D

Muszę zobaczyć co nowego dodali :]

 

Oo skrzyneczka ta za 4k GP dostaje się na start.

9368_gold.png

Opublikowano

nie był patch tylko server maintenance czyli w tym przypadku dodanie nowego eventa a skasowanie starego, teraz zamiast klucza dostaje się skrzynkę. Enzil pisał o tym w temacie jednym ;)

Opublikowano

lenart gówno prawda, jak by tak było to bym nie dostał po północy skrzyneczki -.- a dostałem, nie mieli co kasować, zmiana weszła o północy, jak by było to teraz to nikt przed "zmianą" nie dostał by kasetki =d, nie wiesz to sie nie wypowiadaj lol -.-

Opublikowano

lenart gówno prawda, jak by tak było to bym nie dostał po północy skrzyneczki -.- a dostałem, nie mieli co kasować, zmiana weszła o północy, jak by było to teraz to nikt przed "zmianą" nie dostał by kasetki =d, nie wiesz to sie nie wypowiadaj lol -.-

oke, sorry meine uber pro mastah ... nie grałem od około tygodnia w CA, więc wziąłem to na logikę ...

Opublikowano

usuwali event z zapraszaniem znajomych......................

@dwon

wiem ze przyszedl czas jego konca . i gdzy go usuwali zamkneli serwy :D

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

usuwali event z zapraszaniem znajomych......................

 

 

Usunęli ten event ponieważ doszedł czas jego końca.

Proste i logiczne.

9368_gold.png

Opublikowano

ja juz w combata nie gram wiec mi to zwisa ale bede wam pomagal w roznych sprawach

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Opublikowano

ja juz w combata nie gram wiec mi to zwisa ale bede wam pomagal w roznych sprawach

 

 

A zapytam z ciekawości.

Dlaczego już w CA nie grasz?

bana dostałeś ?

9368_gold.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...