Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Zarabianie Nawet 100Kk W Jeden Dzien !


plaskix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Zastanawiacie sie pewnie jaki to kolejny sposob wymyslilem by sie dorobic.

Wiec tak co bedzie nam potrzebne: Konto preferuje nije z dmg hackiem oraz expbotem.

Expimy nije na dmg hacku do tego 45 lvl polecam tuta "expresowe expienie nija dagger od zera".

Gdy wbijemy naszym nija ten 45 lvl idziemy do dt na expbocie lub wallhacku.

Zabieramy sie z jakas ekipa lub robimy sami.

I teraz uwaga sposob ten nie jest o ulepszaniu itemow:).

Gdy idziemy na dt z nie wazne czy samemu czy tez nie gdy wbijemy na pieczecie biegniemy wallhackiem do poprzedniej sali :).

W poprzedniej sali sa metki upadku (to te na 60 lvl i przyzywaja one zaby).

Mamy tam az 6 metkow KTORE NIE ZNIKAJA GDY PRZEJDZIEMY NA WH Z PIETRA WYŻEJ !!.

Z metkow bardzo czesto dropia kamyki duchowe ktore mozna sprzedac po 30kk (przynajmniej na S3 jest taka cena).

 

 

Miłego zarabiania :).

 

 

Dodam iz grajac nija babka dagerem maksujemy chmurke przez co bijemy nawet luczniki wokolo nas przez co latwo samemu dojsc do gory :)).

 

 

Licze na + mam nadzieje ze pomoglem

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

niezly tutek oraz przydatny :)

 

moze go wyprobuje bo narazie moj ninja ma tylko 39 lvl i ladnie na bo expi ;)

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Opublikowano

a mam 1 pytanko no bo chyba na tych metkach upadku tylko 1 metek jest prawdziwy i posiada drop a reszta to takie co znikaja, czy po przejsciu tzn. powrocie tam metki beda normalne??

ćpanie, ćpanie, ćpanie pochłonie dobrego chłopaka, zabierze cureczke mamie


Opublikowano

Moim zdaniem , lepiej czekać na ekipę . Cieżko dojść ninja z ok. 45lv do pieczeci :P . Chyba ,ze z pro eq ;p . Ale i tak szybciej z ekipą ;D . A co do Tuta to przydatny :D

 

Jeżeli Ci pomogłam albo po prostu czytasz ten post to wejdź na

www.pajacyk.pl

www.okruszek.pl

http://habitat.pl/klikacz.php

i pomóż tym którzy nie mają takiego szczęścia jak ty.

 

 

Jeśli też tak uważasz skopiuj to do sygnaturki

 

 

 

Pomóż nam wspierać innych.

http://www.mpcforum.pl/topic/141110-pomoz-potrzebujacym/

 

Opublikowano

Moim zdaniem , lepiej czekać na ekipę . Cieżko dojść ninja z ok. 45lv do pieczeci :P . Chyba ,ze z pro eq ;p . Ale i tak szybciej z ekipą ;D . A co do Tuta to przydatny :D

Dodam tez ze z tych metkow nie leci KD ale i tak zarobek jest duzy :)

 

@Marysiia ja na 45 z DMG Hack'iem dochodziłem sam do pieczęci.

Eq miałem: Maska kolcza +7 ubranie zabujcy +6 butki 1kpz naszyjnik 500 pz branza 1k pz pięciokątna tarcza +7 :P

 

@plaskix miałeś na myśli Kamień duszy czy Kamień Duchowy? xD Jak ktoś pisze KD a nie KD np. śmierci to niewiem czy duszy czy duchowy xD

Opublikowano

ja bylem wczoraj ( 68 mental ) poszlem na pieczecie, wrocilem sie i nic... dzisiaj sprawdze daggerem jak dobije 40 :D

Metin2.Co.Kr

 

Kupie ! ;

 

Ku Czar. Ostrze

Pomoc Smoka ;

 

Fms +6 - 9 Kd Pod Expa ( najlepiej +5 )

 

Oz Błogo, Czarowana Zbroja

Zbroje Dla Sury ( Mistyczna, Mglista, Twarzy Ducha, Duchowa ) +0 - 6 + Pz + Defa +5

Branze Z Bialego Zlota + 1,5k - 2k Pz

Srebrny Naszyjnik + 1,5k - 2k Pz

Skorzane / Drewniane Buty + 1,5k - 2k Pz

 

 

 

Nick ; Spok0jnyWP

Lvl ; 47 +

Koń ; Bojowy ( 12 lvl )

 

Nick ; Nerw0wyBuff

Lvl ; 26

Koń ; Brak

 

JINNO !

 

 

 

Aktualizacja; 5 Sierpnia 2011

Opublikowano
xSypher61x

 

oj na twierdzy to nie ujdzie

tam duchowy po 5 -10kk

 

5-10kk / to chyba po tyle sprzedajesz bo chodza po 30kk okolo

Nie prosze o +++ czy ---- tylko o wyrozumienie

 

 

Pro net

9659511.jpg

Opublikowano

Krótko opisane ale 100kk w jeden dzień ? To chyba przesada . Ale i tak masz + ;)

12381569.png

 

"Już się nie boję nic mnie nie czeka , smutny finał człowieka który zapada w etap"

Opublikowano

Powie ktos jak wrocic sie ta ninja tak zeby byly metiny ?

I czy taka ninja 45lvl da sie rade ubic jakiegokolowiek metina ?

Autor i tak ma u mnie + ;).

 

Pozdrawiam

sugna70kz.png

Opublikowano

oj na twierdzy to nie ujdzie

tam duchowy po 5 -10kk

jak masz tak tanie kamyki na twierdzy to biore all jak leci bo tak naprawde to zajzwyczaj po 32kk sie spotyka kamyki

@topick temat ciekawy ale jak wole pójść do kowala na dmg solo se robie dt i wczoraj z 1spotu na pieczeciach 2 bodzie a tak to same śmieci a jeszcze poleciała szkata złota z + a klucz mialem z v2 jak tam expilem otwozylem i kolejny bodzio ;D a przy okazji cos ulepszmy jak jak caly czas klepie funkcje juz wiem gdzie rozwalac króla i za kazdym razem płatnerz

ps polecam samemu z rana robic tak od 3 do 10 rano puste sa dt

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

a czemu akurat ninja dagger przeciez tak samo można wojem na te metki albo sura

Twoim imieniem się pieszczę może by tak tobą jeszcze ? :D

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...