Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Zrobić Okulaty 3D :>


Samii123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , pokarzę wam jak zrobić okulary 3D:).

Potrzebne będą nam :Okulary z wyjętymi szkiełkami , wodoodporny czerwony oraz niebieski marker z grubą końcówką , 2 kawałki giętkiego przezroczystego plastiku .

1.Odrysowujemy na plastiku kształt 2 szkiełek.

2.Wycinamy te "szkiełka" .

3.Jedno malujemy na czerwono a drugie na niebiesko .

4.Wkładamy "szkiełka" pomalowane do okularów.

5.Cieszymy się okularami 3D za darmo .

 

Ps.Pamiętaj , że NIEBIESKIE szkiełko musi być na PRAWYM oku a CZERWONE na LEWYM oku .

 

Teraz pytanie-Co to ma do metina2 ?

 

A to , że w metina2 mozna grać w 3D co sprawia większą frajdę ;)

 

Na MPC był kiedyś temat o tym jak to zrobić i co pobrać ale nie mogę znaleźć za co przepraszam...

 

Tak , że tylko mogę wam pomóc tym , że macie okularki za darmo.

 

Pozdrawiam i liczę na wiele -

 

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

A ta promocja mi coś daje?:)

 

 

Zbieram -

Opublikowano

Tu się nie zgadzam ;p. Tutaj potrzeba CYJANKOWY kolor bo inaczej nie będzie efektu.

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić.

 

— Albert Einstein

michael-jackson.gif

Opublikowano

a mi sie zawsze wydawało że to przez film który jest tak nagrywany że bez okularów widzimy niebieski/normalny kolor/czerwony o_O a nie że tylko okulary i już mam all 3d

ae1d1005fe.png


Opublikowano

Lol, po co się męczyć ostatnio w komputer świat za 6,90 było razem z gazetą. Wyjdzie taniej niż te wszystkie flamastry plastiki itp. Lul, a do 3d jest IZ3D, albo nVidia 3d cośtam.

Innym razem.

Opublikowano

No, nie, nie jest potrzebny. Nie odzywaj się, jeśli nie wiesz. Wystarczy IZ3D. Jeśli chcemy profesjonalne 3D, to musimy kupić urządzonko od nVidii, za 1999 zł :>

Innym razem.

Opublikowano

Po co się bawić, jak można bezproblemowo kupić na allegro za 5zł razem z wysyłką (zwykły list).

Poza tym profesionalne okulary kosztują od 200 do 1000zł.

A i trzeba mieć monitor i tak jak 2UP mówił urządzonko od nvidia.

Wtedy to dobre 3D jest, ale jak zrobi się tak żeby metin wyświetlał obraz do 3D przystosowany to powinno działać.

A i macie Video tut jak zrobić, żeby 3D było

http://www.mpcforum.pl/topic/153724-tut-metin2-gra-3d/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...