Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Zarobek Przy Odrobinie Szczęścia Czyli Robimy Ulepszamy Buty


GramNaPhantosie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Zdobywamy jakąś kase na ulepszanie i buty.

2. Kupujemy z 20 par Buty Wyszywane Złotem na 23lvl oraz Jadeitowe buty .

 

 

Buty Wyszywane Złotem na 23lvl:


  1.  
  2. Do +6 nie trzeba żadnych ulepszaczy
  3. Na +7 2x Futro tygrysa
  4. Na +8 2x Kłąb
  5. Na +9 1x Zużyty uniform z +

 

Jadeitowe buty na 43

 


  1.  
  2. Do +4 nie trzeba żadnych ulepszaczy
  3. Na +5 amulet orka x2
  4. Na +6 ogon skorpiona x2
  5. Na +7 igła skorpiona x2 oraz rybią ość x1
  6. Na +8 szpon skorpiona x2 oraz Małż
  7. Na +9 Worek Z Pajęczymi Jajami x2 oraz małż x1
     

 

POZDRAWIAM I LICZĘ NA KRYTYKE!

Zapraszam

Gra: Counter Strike 1.6 Steam + Nonsteam

Strona: Strike-Premium.Xaa.Pl

Serwery:

 

COD MOD : 91.210.128.50:27033

DIABLO MOD : 91.210.128.50:27033

Opublikowano

What the fuck? O co tu biega no fajnie zarobek jaki ?? ... Drogie te buty wogole ? Nie opisales na czym polega napisales tylko jakie potrzebne ulepszacze. Wkład własny do tego jakies 1-2kk bo za 1k wszystkiego nie ulepszysz i nie dropniesz(albo kupisz) ...

1318193140-U391680.png

 

Zbieram minusiki:)

Opublikowano

Nie no dzienki pajacu za krytykę. To juz wogóle nic na tym forum pisać nie można tylko posty tego typu ,, Spoko leci +'' lub ,, Thx przydało się leci - "" Więcej zadnego tutka nie napiszę !!! :angry:

Zapraszam

Gra: Counter Strike 1.6 Steam + Nonsteam

Strona: Strike-Premium.Xaa.Pl

Serwery:

 

COD MOD : 91.210.128.50:27033

DIABLO MOD : 91.210.128.50:27033

Opublikowano

hahaha ale pajac. to juz wole ulepszaac mnisia[15kk +9]/tygre[5kk]/pieciakatna[20kk] a nie jakies denne buty.... +

star_10.png

 

Pomogłem .? Daj + .!

 

Metin2 PL S7 Almanach - 62lv ON - I'm back.

dajplusa.gif

86330748.gif

Opublikowano

Nie no dzienki pajacu za krytykę. To juz wogóle nic na tym forum pisać nie można tylko posty tego typu ,, Spoko leci +'' lub ,, Thx przydało się leci - "" Więcej zadnego tutka nie napiszę !!! :angry:

Może i dobrze bo jak to nazywasz tutkiem to jest to śmeiszne.

Może zacznij kopiować z metin2 wiki jakie potrzeba ulepszazde do kazdego rpzedmiotu zrobisz tysiace tutków...

Nie podałeś nic sensownego

Opublikowano

a ja będe dobry i dam ci - i 1 ^^ :P

wszystko z wiki metin2 tylko ctrl + c i ctrl + v looooooooooooooool

nieh mod da mu bana za nabijanie postów i kopiowanie informacji z innych stron ;d

Opublikowano

Poradnik dobry, aczkolwiek treba miec jakies 2kk na ulepszanie.

ale masz + bo juz 10+ to leci nasteny :)\

a ty jaca na mpc się mądrzysz a w realu w gimnazjum jak słupek stoisz lepiej nie cwaniakuj...

2% młodzieży słucha Metalu i Muzyki Klasycznej, jeśli jesteś wśród tych 98%, którzy są normalni, i słuchają rapu, techna i hip hopu, wstaw to do swojej sygnatury.

Opublikowano

Nie no dzienki pajacu za krytykę. To juz wogóle nic na tym forum pisać nie można tylko posty tego typu ,, Spoko leci +'' lub ,, Thx przydało się leci - "" Więcej zadnego tutka nie napiszę !!! :angry:

 

Przecież nikt ci nie każe pisać....

 

 

A co do poradnika to beznadzieja =d

12381569.png

 

"Już się nie boję nic mnie nie czeka , smutny finał człowieka który zapada w etap"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...