Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Tut]Jak Włamać Się Do Navicata.


Vizorg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam podkreślam że jest to mój drugi TuT (pierwszy poszedl w kosz) dlatego proszę o wyrozumiałosc.

Dzisiaj zaprezentuje wszystkim jak można włamać się na jakiś serwer do Navicata.

Zaczynajmy!

1.Wymagane programy:

-Navicat

-Hamachi (musimy być w sieci serwera)

2.Gdy jesteśmy w sieci serwera otwieramy program Navicat.

3.teraz dodajemy nowe połączenie i uzupełniamy:

Nazwa połączenia:

mt2 (jeżeli ktoś juz taki ma dopisujemy np. /2 i mamy mt2/2)

Host/adres IP:

Tutaj wpisujemy IP założyciela serwera (hostera) z normalną końcówką.

Port:

3306

Nazwa użytkownika:

root

Hasło:

123456 (chyba że ktoś zmienił i np. znamy jego hasło )

Klikamy OK i łączymy się.

Wtedy możemy robić w jego Navicacie co nam się podoba.

Uwagi końcowe:

1.Aby dostać się do Navicata kogoś ,osoba ta MUSI mieć właczony port 3306!

2.Serwer Hostera musi być włączony-inaczej nie będzie dalo się polączyć!

3.Metoda ta zadziała tylko wtedy jeżeli Hoster nie zmieniał hasłą (chyba że znacie) i nie wykasował użytkownika root.

Jeżeli ktoś miał jakieś pytania pisać tu w temacie.

Jeżeli było to przepraszam ,ja znalazłem tylko do wchodzenia przez port 22 do bazy danych przez FilleZille lub WinSCP.

Jeżeli można prosiłbym o zdjęcie 10%.

Zakaz kopiowania na inne fora bez dopisku:

by Vizorg dla mpcforum.pl

Pozdrawiam!

Opublikowano

Marny Tut Nie! To jest Dobry Tut! Oczywiście I Tak Wszyscy o tym Wiedzieli, Ale teraz Będzie masa wlamań... <loolz>

Gdzieś Byl Tut Jak temu Zapobiec, Opcja Szukaj Nie Boli ^^ Poradnik Polecam Plusik ;*

d41d8c2b3f3c40e0f595fa2537c9adae.jpg

 

Sygna Made By: GraciiiPowrot Pozdrowienia Dla niego :>

Opublikowano

@UP W takim razie po co istnieje to forum?

To forum do cheatów i hacków które niszczą bardziej programy i gry.

Dodałem taki temat bo nigdzie go nie znalazłem a uważam że kiedyś może się przydać.

Ja nie mówię że masz to robić.

Opublikowano

Vizorg, Ale Tak To Rozumieją Inni Ludzie "inni" Znaczy Nie ty. Skoro jest tut To Odrazu trzeba to sprawdzic! Ale Jak się kogoś nie lubi to czemu mu nie dac bana? ;>

 

TAK NIE WOLNO ROBIĆ!!! No to Znaczy Wolno, Ale się Nie Powinno... Bo Niszczycie Czyjąś Pracę... Ale ja bym sobie dal staty po 200-300 ;>

 

Porada:

Z Tego Co Wiem, To to forum jest w celach Naukowo - Edukacyjnych.

 

A Metin Tylko niszczy Wyobraźnie Więc z Tym Kończę, Będę Grać W Soldata.

@Edit

Ogólnie to możecie Mi Dać z 10% za spam. Ale Takie jest Moje Zdanie! A ja jestem Dwuprocetowy I Lubie Mou I Jego Strone Mocy! (Ciemną)

Offtop: Znam Opcje Edit, Mam ponad 100 postow, Lubie Mou, Prosze o 10%! Albo Nie. O 20%!

d41d8c2b3f3c40e0f595fa2537c9adae.jpg

 

Sygna Made By: GraciiiPowrot Pozdrowienia Dla niego :>

Opublikowano

Chyba już było. Ale wszystkim, którzy chcą mieć serwer, niech zmieniają hasła do mysql i ssh. Tut, jak zmienić hasło :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/118567-tutzmiana-hasla-w-mysql/

 

Był jeszcze tutek JachuPL, ale go usunął, wiecie sami, dlaczego.

Opublikowano

fajnie ze udzielasz sie na forum i robisz tuty ale ten jest zbedny, zraz pewnie upadnie kilka serwerow bo ktos wlamie sie do navicata i pousuwa wszystko przez co czyjas praca pojdzie na marne

860331433165800174608.png

Opublikowano

@UP

Ja pokazuje sposób ,od tego jest to forum.

Jeżeli ktoś jest inteligenty to zmieni hasło.

zraz pewnie upadnie kilka serwerow bo ktos wlamie sie do navicata i pousuwa wszystko przez co czyjas praca pojdzie na marne

Nie miałeś nigdy takiego momętu że chciałeś rozwalić komuś serwa?

@TOPIC

Poprawiłem Tutka i dałem część rzeczy w CODE.

Opublikowano

Poradnik dobry, tylko że większość serwerów raczej ma już zabezpieczoną bazę, chyba że właściciel serwera to jakiś nierozgarnięty dzieciak, co olał bezpieczeństwo serwera i cieszył się, że postawił serwer oraz go opublikował. whatever. Estetyka niezadowalająca, ale nie o to tutaj chodzi ;]

 

Pozdrawiam, + na zachętę.

Opublikowano

@Up, Podaj Minusy Chętnie się Pośmieje ;>

 

Ps: ten pan Co mówił że żeby wbić przez Mysql Trzeba mięc odblokowany port 22 Ma Tyle racji Co Mou rozsądku dając bany więc

Niech się lepiej nie udziela. A i Chyba każdy znal tą metode :* Chodzi Mi o Topic Oczywiście.

d41d8c2b3f3c40e0f595fa2537c9adae.jpg

 

Sygna Made By: GraciiiPowrot Pozdrowienia Dla niego :>

Opublikowano

@x4UP Nie musi 22 mieć ...

Ten port odpowiada za baze do której możemy dostać się za pomocą np.FZ...

@TOPIC

REFRESH

Opublikowano

Ludzie ale jak nie odblokujecie portu 22 i 3306 to wam się nie włamią ja ich nie odblokowuje a ludzie i tak mogą się logować więc nie wiem o co wam chodzi

65994253024037513199.png

sygna max 800x200

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hę? Wy to nazywacie włamaniem? No niby się wbił, ale musi tam być tyle czynników, jak np nieblokowany port 3306 , musisz być w sieci typa- np połączenie przez Hamachi... , firewall wyłączony, nie zmienione passy to chyba każdy głupi wejdzie...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Raczej nie radze tego robić to jest włamanie.

CYTUJE:

"Art.287

§1: Kto, w celu osiągnięcia korzyści materiałowej lub wyrządzenia

innej osobie szkody, bez upoważnienia, wpływa na automatyczne

przetwarzanie, gromadzenie lub przesyłanie informacji lub zmienia, usuwa

albo wprowadza nowy zapis na komputerowym nośniku informacji podlega

karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. "

 

lol3231- Włamanie to jest wyrządzanie szkód innej osobie poprzez wejście i zmianę zapisów lub kradniecie danych.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...