Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Z Jakiej Postaci Jest Lepsza Satysfakcjia ?


Allien

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wojem body można zarabiać. Ale jak wbijesz 65 lvl ninją a taki kolega wojem +70 to aż można być zadowolonym. Piękny widok jak się kładzie woja :D. Co Ci da, że wbijesz 80 lvl szybko.

Opublikowano

Mam podobny dylemat nie wiem kim grać woj body woj mental sura wp sura bm ninja archer ninja dagger xD

ale jesli wybierassz miedzy 2 postaciami ninja dagger sura bm to lepszy jest sura moim zdaniem poniewaz gdy bedziesz gral ninja to dmg edziesz walil masakryczne po 50/60 ;d zalezy z jakim eq jedyne co ma fajne to moze lurowac ale to sie robi monotonne .. a jesli chcesz grac ze tak powiem "na dluzsza mete" to polecam teraz tez nine na wyzszych lvlach przydaje sie na wiedzme jak do tej pory zadnej woj jej nie ubil bo widzema ma odpornosc prawie na wszystko oprocz na strzaly z tego co mi wiadomo ... a sura sie nawet fajnie bedzie moze expic jeszcze jak bedziesz mial troche kaski na start to malina ale ja chyba jednak pozostane przy tym woju chociaz tez jest z lekka ciut monotonny ... ale ogolem mowiac ta gra tez ^^ juz mi odchodzi z mojego gustu ... xD wiec moim zdaniem polecam ci surke ale jaka klase bm czy wp to juz musisz wybrac sam pamietaj wp koks w metkach ma "jak by aure" i zbroje "jakby silne" zobacz na KatarzynkeSz jak sobie wykoksila sure wp :) nawet nie mogla sie doczekac 1 lvla aby miec skilla na p to zresetowala taki ktory juz miala :) a bm tez jest spoko ale niestety na wyzszych lvlach ;/ ale jesli jestes czlowiekim ktory pogra maks 40 lvl to polecam jednak ninje xD:) mam nadzieje ze chociaz w paru procentach pomoglem : tylko ode mnie :) pozdrawiam skype

 

 

 

dostała teraz na łuki wiedźma ; dd a z Cb je.... woj i tyle -,- dziwne, ja nigdy nie luram, na BO dawałem rade full spota od 35 levka bez allegro,dmg,mh, taskerów czy co wy tam macie.. w v1 dawałem full szpony, w v2 nie full ale więcej niż mental.. Pozdrawiam z groty wojów którzy nie mogą wbić 61 ^_^

Opublikowano

No tak tak tak...

Ale jest jedno ale.

 

 

Musisz być bogaty ;]

 

Bo strasznie duzo na absy trzeba wydać.

BM jest ogólną postacią Do PvP.

 

Mam woja mentala 80lv ale teraz zarabiam nim wlaśnie na BMa i kupuje pro eq;]

 

BM jest postacią piękną. Sama ochronka juz jest super. na M da ci 35% mniejsze obrażenia a na P bodajże 75% przy 90 int.

Poprostu piękność.

Też miałem dylemat czy ninja czy BM ale stwierdzam ze ninja jest zbyt chudy a Sura dużo przesiedział na siłowni więc biere Sure :P

 

 

Poza tym Surką BM zrobisz sobie gildie i jestes pro ;]

Bo idziesz z duszkiem na G i niszczysz jak leci.

 

Wszystko ładnie napisane, lecz ochronka, nieważne na m1, czy na P, zawsze daje 30% abs. Procent, który jest pokazany wskazuje na ilość many, która zostanie Ci odjęta. Mówiąc na przykładzie, załóżmy, że posiadasz ochronkę na P (75%), przeciwnik uderzy w Ciebie 1000 punktów obrażeń, wtedy odejmie Tobie 250 many [1000 - (75% z 1000 = 750) = 250]. Czyli mając 100% absorbacji w ochronce, zabiera nam 0 many, natomiast abs pozostaje taki sam.

Myślę, że objaśniłem wszystko jasno i czytelnie.

Pozdrawiam

9

Opublikowano

Myśle ,że dagger jest postacią przystosowaną dla mnie :)

 

Gdy myśle o woju to żygać mi się chce.. gdy widze woja to tak jakbym widział jednego z tych botów w m1/m2 ..

 

grałem długi czas bodym była to moja 1 postać ..

 

ale jak opisałem ninjia zaczeła mi się podobać przez kolege..

 

bm też mi się podoba ..

 

Ale grałem nią na priv. i to jest identyczne utrapienie jak wojem .. jednym czy drugim ..

 

Jak dedniesz musisz czekać aż ci się ochronka załaduje czy duszek -.-

 

tak jak body musi czekać na aure.. bo wtedy to nie body..

 

albo mental na silne ..

 

dzięki za uświadomienie mi czegoś z czym niemogłem se poradzić :P

 

Mój limit + wyczerpał się na dziś więc reszte + dodam jutro ;)

 

Dzięki za wasze stracone chwile na moim temacie ;)

 

PROSZE O ZAMKNIĘCIE TEMATU ;-)

(zakończone sukcesem ;) )

bleach%20tag.png
Opublikowano
Z Jakiej Postaci Jest Lepsza Satysfakcjia ?

 

Moim zdaniem z Sury WP i Szamana Heller ;)

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Opublikowano

- Która z tych postaci daje większą satysfakcjie ?

 

- Która z tych postaci daje większą satysfakcjie wbicia większego lv ?

Jesli grasz na hakach ninja daggerem bardzo szybko wbijesz lvl, gdyż chmura bierze calego spota w v2 na hita, natomiast jesli chodzi o sure polecam nie BM lecz WP... Duzo defa, dobre czary do expa... a haki czasem moga sie skonczyc i wtedy ninja nie jest juz tak wesolo... Ja osobiscie gram sura WP a ninja daggerem ( 31lvl ) dropie wszystko i wszedzie :P

- Która z nich daje poczucie komfortu ?[/color]

nie rozumiem pytania

- Jeżeli bym wybrał postać wskazaną przez was.. to jakie eq najlepsze do exp ?

Sura WP: EQ z Pztem, ja na mojej mam 57 lvl i 13k pzta, jesli chodzi o bron to FMS KD +4 Potwora i Smierci.

- Jaka postać da mi więcej czego inne postacie niemają ?

Sura WP: Czary + Deff = Pocisk ...

- Jak radzić sobie z taką postacią ?[/b]

od 50 lvla siedzisz w v2 predzej v1 :P

 

 

 

/// Nie patrz na posty... czytam, gram duzo od dzis zaczynam postowac na tym forum.

 

Pozdrawiam Martin

2avatarma_wqsshp.jpg
Opublikowano

Sluchaj ja gram ninja 70 lv satysfakcja jest ogromna w pvp kazdego jezdze :)

 

Taki maly tutek dla cb jak bys daggera wybral:

 

Wbij 55 lvl i codziennie czytaj ku najlepiej jak skille na 17 wejda (zasadzka , wirujacy,truta,szybki,krycie)

 

obojetnie co robisz kup ku i dzien w dzien czytaj zalatw sobie takie jakie eq wazne zeby bylo duzo hp i defa

lec do v2 i w hmm bez poli na szponachto tydzien masz 61-65 lvl skill powinien byc m5-m6

 

wychodzisz z v2 robisz nowe eq i kosisz w pvp :)

 

Czym wiekszy lvl na daggerze tym wieksza satysfakcja :)

 

Zdecydowanie polecam ci daggera bo sam nim gram i tak jak ty probowalem bm'em ale jednak dagger lepszy :)

 

 

Daaaj minusaaa

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Gdybym grał bm'em mniał dobre eq +9 niekoniecznie z niewiadomo jakimi bonami +20% ( nawet bez bonów ) to dałbym rade w v2 przy całym spocie ? i na ile min bym musiał mnieć skile ? (najlepiej na g? )

bleach%20tag.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...