Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Szybki Zarpbek Nawet 10Kk Na Dzien


RafalBrian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc robimy tak tworzymy 3 postacie nowe na każdym mamy drop hacka em2 najlepszy

 

Puzniej idzemy do m2 szukamy botow sa na roznych ch gdy maja duża grupke na dzikusach stajemy kolo nich i wlaczamy drop hacka na 1 godzine leci 2 fms ,ksiegi poli ,ebo , instr oswajania konia , mozemy ustawic tam gdzie dropi kk to ejst jakies 5 kawalkow na godzine do wyboru do koloru

 

PROSZE OTO DOWODY I USTAWIENIE EM2

 

http://www12.speedyshare.com/files/24070823/download/dlaniedowiarkow.bmp
http://www12.speedyshare.com/files/24070874/download/heheheheheh.bmp

 

 

TUTEK w 100% mój zakaz kopiowania

LICZE NA +

 

 

 

I porsze modka o zdjeci mi 20 %

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ale to wedlug mnie slaby pomysl ;/ Bo boty moga miec ''szybsze'' auto pickupy i tylko zmarnujemy czas. Ale i tak za pomyslowosc leci +

91559340492394285824.jpg

Opublikowano

nie nie maja ja tak zarabian nawet kasy walnie leci na dzien 1kk kasy i w tym fmsy ksiegi sprobuj kazda rzecz moja od botow jest

 

 

 

Edit@

 

 

I PROSIL BYM MODKA O PORAWIENIE NAZWY GŁÓWNEJ POMYLKA Z MOJEJ STRONY SORKA xD

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie, właśnie oni maja wolne, i maja włączono opcje podchodz do przedmiotu :P W sumie przydatne, tylko szkoda ze boty na dużą odległość odchodzą

Opublikowano

ale TuT .. tylko ze boty sie porujszaja a My nie wiec moze isc dalej i nic nie mamy strata czasu. Za ten "TuT" masz minusa

Opublikowano

Wiem! Mam pomysl! Potrzebujemy szamana i programik do buffowania (jest gdzies na forum) I wtedy bedzie chodzila postac za botami!

91559340492394285824.jpg

Opublikowano

ale TuT .. tylko ze boty sie porujszaja a My nie wiec moze isc dalej i nic nie mamy strata czasu. Za ten "TuT" masz minusa

 

 

xD wysztarczy ze staniesz na srodku spotu botow i ustawisz na 100 em2 pujdziesz gdzies na 2 godzinki i masz fmski xD sprawdz potem dawaj minusiki moge dac ss jak nie wierzycie ja zdobylem pro fmsa przez drop um10%

 

 

Edit@

 

 

NIE wiem po co ten tut robilem jak same minuski leca po co sie z kims czyms dzielic xD

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

To już lepiej 3 boty w PT ustawić obok siebie (z malymi odstepami, obok botów) ponieważ wtedy będa zbierać wszystko ... z dosydz duzego terenu

Opublikowano

PROSZE I THX ZA MINUSY juz nigdy nie napisze tutka na tym forum a i jeszcze jedno mam jeszcze 2 postacie tylko nie chce mi sie ss robic

http://www11.speedyshare.com/files/24071220/download/dlaniedowiarkow.bmp
http://www12.speedyshare.com/files/24071225/download/heheheheheh.bmp

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

nawet oplacalne w chwile czasu mialem 4 flagi jelona 21 sr i kilka ebo

 

 

Licze na plusika jezeli nie dales xD

 

 

Edit@

 

 

Nie wiem jak wam ale mi dropi co 10 minut albo fmsa albo jelonka do tego przewodnik po gornictwie oswajanie konia i ksiege poli xD do teggo na 1 godzine mam 500k i gdzies z 20 flag i z 3 kolce z ebo sa tez rzeczy z bonami ja droplem w naszyjniku abs 15% na miecze xD wiec sie oplaca NAJPIERW SPRAWDZ POTEM OCENIAJ

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@OzoneSeba

 

Minęły 24h już dawno, wiec o co chodzi. I warn za spam - po co piszesz o raporcie, mogłeś po prostu go wysłać. 

 

 

 

1377531174-U173186.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...