Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Moge Skakać, Kucać I Tab Nie Działa


MatriX1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. zainstalowałem CF i chce zagrać, gram normalnie 1 dzień, na 2 dzień nie moge skakać, kucać ani sprawdzić statów, wie ktoś co mam zrobić w takiej sytuacji ?

(mam wszystkie opcje ustawienie standardowo) proszę o Pomoc

So what we get drunk

So what we smoke weed

We’re just having fun

We don’t care who sees

So what we go out

That’s how it’s supposed to be

Living young and wild and free

Opublikowano

tak działają, reinstalowałem CFA i dalej nie idze skakać, kucać..

So what we get drunk

So what we smoke weed

We’re just having fun

We don’t care who sees

So what we go out

That’s how it’s supposed to be

Living young and wild and free

Opublikowano

Sprawdz czy masz dobrze podlaczona klawiature do komputera , albo czy jest w dobrym porcie , kiedys mialem to samo zly port i nie dzialaly klawisze albo same cos robily.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

mam sformatowanego kompa, skakać moge w Warrock, sciagłem nową instalke i też to samo :(

So what we get drunk

So what we smoke weed

We’re just having fun

We don’t care who sees

So what we go out

That’s how it’s supposed to be

Living young and wild and free

Opublikowano

przed problemem ale przed formatem tez tak miałem ale po 2 dniach mogłem skakać,

So what we get drunk

So what we smoke weed

We’re just having fun

We don’t care who sees

So what we go out

That’s how it’s supposed to be

Living young and wild and free

Opublikowano

może zajrzyj w options w cf tam może się coś po przestawiało...a jeżeli nic takiego się nie stało to po prostu wyczyść rejestr komputera

8f1c5838f8f44189b377baa55d7d1803.0.gif

 

18706.png

33903.gif

30473.png

56229.jpg

12299.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...