Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukamy]Osób, Które Pomogą Z Serwerem Dedykowanym


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj!

 

Chcesz zagrać na najlepszym polskim serwerze dedykowanym?

Nie ma problemu!!

 

Wystarczy, że trochę nam pomożesz!

 

Wysyłając nam nawet najmniejszą dotację, dołożysz cegiełkę do serwera dedykowanego Xeoria.

 

Dla nas liczy się każda wpłata

 

 

Czy znasz sytuację, że musisz doładować co miesiąc konto, bo posiadasz telefon w ofercie mix a nie wykorzystujesz całej kwoty? Z pewnością!

 

 

Wystarczy, że wyślesz SMSa o treści TC.UTOPIASM.Xeoria

na numer:

 

72068 - 2,44 zł

73068 - 3,66 zł

710468 - 4,88 zł

75068 - 6,10 zł

76068 - 7,32 zł

79068 - 10,98 zł

91968 - 23,18 zł

92568 - 30,50 zł

 

 

FAQ:

Q: I co będę miał z tego że wyślę Wam SMSa?

A: Dwa razy więcej Smoczych Monet, niz przewidziane w normalnej stawce

 

Q: A niby jak dacie mi te Monety skoro nie podaje wam żadnych moich danych?

A: Po starcie serwera otrzymasz od nas SMS z dalszymi instrukcjami :)

 

Q: W SMSie zwrotnym otrzymałem jakiś kod potwierdzający. Po co mi on?

A: Gdy skontaktujemy się z Tobą w celu przyznania SM, będziesz musiał podać go nam w celu weryfikacji

 

 

Serdecznie dziękujemy za wszystkie dotacje!

 

Jeśli będziecie chcieli, na PW mogę podać numer konta. Pominiemy wtedy ponad 50% prowizję DotPay

Opublikowano

Co Ty Myślisz że ktos sie nabierze po kodzie widac ze to Kod Na SM na serwer Utopia

Karta graficzna-NVIDIA GeForce 9600GT

Procesor-Intel® Core2 Quad CPU Q8200 @ 2,33GHz

Ram-3GB

Dysk Twardy-500GB

System -Microsoft Windows XP Professional SP2

____________________________________________________________________________

Wir-89k

Szarza-95K

3 stronne-40k

_____________________________________________________________________________

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

@up

 

Oświecę Cię .

 

Utopii już nie ma! A to że w nazwie jest UTOPIASM to tylko dlatego, że czekamy na aktywację usługi XEORIA -.-

 

Ale + za spostrzegawczość :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...