Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Uniknąć Connection Refuse Na Plikach Raina I Innych?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Wiele osób ma z tym problem:

 

post-131468-1265378685,09.jpg

 

Sam nie wiem jak to naprawidź :rolleyes:

Ale mogę wam pokazać jak temu zaradzić!

Pliki Raina:

Na naszych starych, dobrych plikach raina connection refuse to sprawa normalna :P

Są one łatwe do edycji, jednak bardzo łatwo się psują!

Jak możemy zaradzić connection refuse?

Jak pewnie zaczynaliście cie z robieniem priva, wszystko wykonywaliście powoli i dokładnie (aby nie popełnić błędu xD)

Jednak teraz, jak robicie na tych plikach serwer i wprowadzacie wiele zmian na 1 - wyskakuje wam ten błąd!

Jak temu zaradzić?

Są 2 sposoby:

1.Nie stawiać serwa na tych plikach xD

2.Wszystkie zmiany wprowadzać powoli (zmieniacie itemy u handlarzy - reboot itp.)

Proszę mi nie pisać komentarzy typu:

Przy connection refuse trzeba tylko dać repair!

To nie jest prawda!!!

Przy wprowadzenie dużej ilości zmian na rainie nie wyskoczy wam crash a i tak będzie connection refuse :P

Jest to powodem tego, że pliki raina nie mają wspomaganie na BSD i są made in china (a wszyscy znamy chińczyków - ich privy szybko padają)

Pliki inne (sui,carkar):

Te pliki jak wiemy są dla zaawansowanych ludzi :)

Możemy wprowadzać dużo zmian na 1 i nie będzie connection refuse!

Kiedy występuje connection refuse?

Kiedy?

To proste!

Kiedy zapisujemy i przenosimy tabele (dla niewiedzących kreator exportu i potem importu)

Lista tabel, których broń boże nie możecie przenosic!!!:

item_proto

mob_proto

shop

shop_item

account

Player

Jeśli przeniesiecie taką tabele wyskoczy wam takie coś:

 

beztytuuos.png

 

I nasze connection refuse:

 

post-131468-1265378685,09.jpg

 

Więc polecam naprawić serwa lub postawić od nowe bez przenoszenia tabel :)

Myślę, że wam pomogłem uniknąć tego błędu!

Liczę na komentarze i + ;)

Opublikowano

Ja daje ci uczciwiego minusa, niestety wybacz mi ale to jest tylko spam :mellow: ,

jeżeli odwdzięczysz mi sie minusem to znaczy że jesteś nabuzowane dziecko.

Sorka naprawde, ale po co komu taki temat? Nie dość że nim na 95% nie pomożesz to spam produkujesz...

Opublikowano

Ja daje ci uczciwiego minusa, niestety wybacz mi ale to jest tylko spam :mellow: ,

jeżeli odwdzięczysz mi sie minusem to znaczy że jesteś nabuzowane dziecko.

Sorka naprawde, ale po co komu taki temat? Nie dość że nim na 95% nie pomożesz to spam produkujesz...

nie dam ci minusa ale ten TUT się przyda...

Sam w tym 3 lata siedze to wiem!

Opublikowano

[TuT]?

Takie problemy mają noobki.

Bo przy edycji serwa liczy się tak:

-Rozwaga,

-czas,

-staranność, etc...

Poprostu, trzeba robić to starannie i rozważnie...

Opublikowano

nie dam ci minusa ale ten TUT się przyda...

Sam w tym 3 lata siedze to wiem!

 

Z tego co wiem, za miesiąc mija rok od upublicznienia plików serwerowych :mellow:

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Ehhh...

To są czyste bzdury ....

to tylko zależy od nas, jeśli nie umiemy edytować plików to nam to będzie wyskakiwać, bo coś bezie szło nie tak.

 

Zamykam, poradnik nie ma sensu.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...