Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Em2 - Gdzie Widać Bossy I Metiny Zaznaczone Na Fioletewo ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, chciałem pobrać sobie EM tylko po to, aby widzieć te metiny i bossy na mapce na osobny kolor, ale się nieco rozczarowałem, nie było tego widać ^^ na jakimś filmiku widziałem jak koleś otworzył inną mapkę na której było to zaznaczone, gdzie to można załączyć? :P i co ew. trzeba pobrać? z góry thx

Opublikowano

Jeśli nie masz okna bota to wciśnij "home" na klaiwturze i powinno się pojawić :)

Nie boję się wyrazić własnego zdania. Nikt i nic jego nie zmieni.

Opublikowano (edytowane)

o taką mapkę pokazaną wyżej mi chodzi xD chciałbym ją zobaczyć, to wszystko ^^ a co do instalacji i obsługi, przesiedziałem 2h na tym forum i nie znalazłem jak to zrobić ^^ albo szukałem w złych tematach, albo jest tu straszny chaos :)

 

po prostu nie wiem gdzie się otwiera to okno bota, ono samo się u mnie nie otwiera ^^ przycisk home nie działa ;/

Edytowane przez LubieMaslo
Opublikowano

gram na window mode :) powiedzcie tylko gdzie się otwiera to okno bota z tą mapką xDD to wszystko, albo mogę to od nowa wszystko zainstalować wg. Waszych wskazówek

Opublikowano

Co za głupie pytanie? Uruchamiasz bota logujesz sie i po włączeniu postaci wyskauje ci bot a w nim mapka. Problemy ze wzrokiem?

Opublikowano

mapka powinna wlaczyc sie automatycznie tak jak up pisze

jak ci sie nie wlacza to reinstal em2 a jak to nie pomoze to najprawdopodobniej nie masz .net frameworka

entershiftuser.jpg
Opublikowano

Teraz rada ode mnie i masz to wszystkoe zrobić i dopiero napisac:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Przeczytaj wszystko i obejrzyj video tutorial.

Nabierzerz troche wiedzy o em2 ;]

 

Potem zapraszam tutaj:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Zobaczysz jak skonfigurować bota.

Znajdziesz to na zielono ponizej troszke w temacie.

 

A dla zwiększenia twojej wiedzy przeczytaj jeszcze to:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Po przeczytaniu tego sam wpadniesz na pomysł jak to uruchomić albo poprawnie zainstalować.

Radze dokładnie przeczytać FAQ.

Wszystko jest wyjasnione ale wystarczy troche czytania.

Nie sztuką jest podać prostą regułę ale sztuką jest kogoś nauczyć samemu rozwiązywać problemy ;]

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

musiałeś zle zainstalowac em2 bo bo zalogowaniu sie mapka sie automatycznie wlacza

zrobię reinstala, zobaczymy

 

mapka powinna wlaczyc sie automatycznie tak jak up pisze

jak ci sie nie wlacza to reinstal em2 a jak to nie pomoze to najprawdopodobniej nie masz .net frameworka

w tym coś może być, w czwartek miałem formatowanego kompa, poszukam i zainstaluję

 

mysle ze zostalo wyjasnione mozesz Michael zamknac temat :)

 

@TOPIC

 

on chyba sie loguje normalnie a nie przez EM2 xD

loguję przez EM2 :)

 

Co za głupie pytanie? Uruchamiasz bota logujesz sie i po włączeniu postaci wyskauje ci bot a w nim mapka. Problemy ze wzrokiem?

właśnie że nic nie wyskakuje! a takie uwagi to se możesz wiesz gdzie wsadzić

 

 

 

 

Michael chętnie poczytam, jak zrobię, editnę tego posta i napiszę

 

 

 

edit: brawa dla razona :) przyczyną był brak .NETframework

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...