Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Pieczęć Przywołania


ToTheEnd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie przywoluje mounta........................................................................................

 

nie ma questu

 

 

@TOPIC

 

hah zapomniałes o quescie ;D

 

ja już dawno dalem to w swoim topicu xxD

 

//prosze quest

 

quest new_horse_ride begin
   state start begin
       when 70028.use begin -- ID itemku (kiedy go uzyjemy wtedy bedziemy jechac na dziku)
           pc.mount(20110,600)  -- 20110 to ID dzika a 600 to czas trwania jazdy :P
       end
   end
end

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Quest To The End-a jest o wiele lepszy ;)

......50znakow............

Szukam grafików, questerów Metin2, koderów www, skrypterów, programistów visual c++, c++.
Techników od bazy danych, systemów linuksowych( głównie FreeBSD).

[email protected] - > Pisać - > Rozpatrzę propozycje :)

Opublikowano

Quest To The End-a jest o wiele lepszy ;)

......50znakow............

 

czym sie różni? mój sprawia tylko dzialanie itemka... nie wyswetla sie nic wiec natychmiastowy

 

atrybuty moge dodac jbc ale to do wszystkich quest

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Kolejny problem

po edycji mob_proto

i spakowaniu nie widzę nazw niektóych mobów ;/

Pomoże ktoś ?

Szukam grafików, questerów Metin2, koderów www, skrypterów, programistów visual c++, c++.
Techników od bazy danych, systemów linuksowych( głównie FreeBSD).

[email protected] - > Pisać - > Rozpatrzę propozycje :)

Opublikowano

mi przywołuje a mógł by ktoś edytować questa tak żęby pieczęć po użyciu znikała?

11360.gif

e4e91d06b88e8ef4c32aeb996b39ad8d.gif?1315424848

Opublikowano

//// kometa jak dodałeś tego questa, niby dobrze dodałem questa a mounta przywołać nie chce :/

1327749533-U104252.png


 


WOLNOŚĆ DLA KONOPI - KONOPIE DLA WOLNOŚCI !

Opublikowano

//// kometa jak dodałeś tego questa, niby dobrze dodałem questa a mounta przywołać nie chce :/

fajfunio ty dodawałeś mounty według tego poradnika?

http://www.mpcforum.pl/topic/199514-tut-jak-dodac-nowe-mountywierzchowce/

jeżeli tak to ten quest będzie dla ciebie

quest mounty begin
state start begin
when 71115.use or 71115.chat begin
pc.mount(20110, 600)
pc.remove_item(71115, 1)
end
when 71117.use or 71117.chat begin
pc.mount(20111, 600)
pc.remove_item(71117, 1)
end
when 71119.use or 71119.chat begin
pc.mount(20112, 600)
pc.remove_item(71119, 1)
end
when 71121.use or 71121.chat begin
pc.mount(20113, 600)
pc.remove_item(71121, 1)
end
end
end

11360.gif

e4e91d06b88e8ef4c32aeb996b39ad8d.gif?1315424848

Opublikowano

niech bóg ci w dzieciach wynagrodzi :DxD działa tylko dlaczego od razu z niego zsiada ??

1327749533-U104252.png


 


WOLNOŚĆ DLA KONOPI - KONOPIE DLA WOLNOŚCI !

Opublikowano

heh nie wiem co jest nawet jak wejdę na psa (/mount_test 101) to od razu zsiadam psa nie widać a się ślizgam

1327749533-U104252.png


 


WOLNOŚĆ DLA KONOPI - KONOPIE DLA WOLNOŚCI !

Opublikowano

raina może to wina leży po stronie clienta zaraz to sprawdzę

 

//nie to nie wina clienta

1327749533-U104252.png


 


WOLNOŚĆ DLA KONOPI - KONOPIE DLA WOLNOŚCI !

Opublikowano

tutaj masz pliczki z mojego clienta locale_pl i root

 

http://www.speedyshare.com/files/24016485/pack.rar

 

Skanik

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=833a14d1f6825a1611bce2824a581641a44cac333e4457a8385e9ca04614c308-1283049272

 

jeżeli nie wina clienta to najpewniej wina plików.

a jesteś pewny że dobrze komendy do navicata dodałeś?

11360.gif

e4e91d06b88e8ef4c32aeb996b39ad8d.gif?1315424848

Opublikowano

ten pack jest na mounty z id 39912 - 39915 ???????

 

@offtopic ładne obrazki

// DZIAŁA :D

 

 

@

możesz napisać co w tych plikach zrobiłeś ?? bo tak wgl to kamer mod się usunął :/

1327749533-U104252.png


 


WOLNOŚĆ DLA KONOPI - KONOPIE DLA WOLNOŚCI !

Opublikowano

na wierzchowcach z tematu gdzie są pod id 20110 to można z nich bić i czy są osobno konie i wierzchowce ?

1327749533-U104252.png


 


WOLNOŚĆ DLA KONOPI - KONOPIE DLA WOLNOŚCI !

Opublikowano

niestety nie można z nich bić :/

 

50 znakóóóóóóóóóóóóóóóóóóóówwwwwwwwwwww

11360.gif

e4e91d06b88e8ef4c32aeb996b39ad8d.gif?1315424848

Opublikowano

żal może ktos ma dzialajacego questa pod ten temat?

Plus

aaaa

I minus

Plus i minus to jedyne

Plus i minus to jedyne co widzę

Plus i minus to jedyne co słyszę

Plus i minus to jedyne czym żyjeWolę być -- Więc daj mi minus

Życie, życie nasze składa się z krótkich momentów

Cudownych chwil czy przykrych incydentów

Niczego nie przegapię, wszystkie je łapię

Korzystam z talentu, przelewam go na papier

Więc łapię chwile ulotne jak ulotka

Ulotne chwile łapię jak fotka

Dbam, by chwile ulotne jak notka

Nie uleciały jak ulotna plotka

W niepamięć... Każdy gest i każde zdanie

Obrazy przed oczami zawieszone jak na ścianie

Piort 'Magik' Łuszcz

Opublikowano

"Żal" to wiesz gdzie jest -.-

W paczce ten quest jest;f

quest mounty begin
state start begin
when 71115.use or 71115.chat begin
pc.mount(20110, 600)
pc.remove_item(71115, 1)
end
when 71117.use or 71117.chat begin
pc.mount(20111, 600)
pc.remove_item(71117, 1)
end
when 71119.use or 71119.chat begin
pc.mount(20112, 600)
pc.remove_item(71119, 1)
end
when 71121.use or 71121.chat begin
pc.mount(20113, 600)
pc.remove_item(71121, 1)
end
end
end

 

@down, od czego są kopie zapasowe? -_-

2364.png

lolyhb.jpg

Opublikowano

on nie dziala... i twoj pack popsul mi clienta!

Plus

aaaa

I minus

Plus i minus to jedyne

Plus i minus to jedyne co widzę

Plus i minus to jedyne co słyszę

Plus i minus to jedyne czym żyjeWolę być -- Więc daj mi minus

Życie, życie nasze składa się z krótkich momentów

Cudownych chwil czy przykrych incydentów

Niczego nie przegapię, wszystkie je łapię

Korzystam z talentu, przelewam go na papier

Więc łapię chwile ulotne jak ulotka

Ulotne chwile łapię jak fotka

Dbam, by chwile ulotne jak notka

Nie uleciały jak ulotna plotka

W niepamięć... Każdy gest i każde zdanie

Obrazy przed oczami zawieszone jak na ścianie

Piort 'Magik' Łuszcz

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...