Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Hack] New Cheat Działający Na Pl Z Budowanym Flyhackiem


DrMagK2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jeszcze tylko napisz skąd to wziąłeś... :]

 

aa i ten cały invisibly - omg haha xD

 

to TYLKO u Was nic nie widać - reszta widzi Was doskonale...

 

xD - "nie zrobi filmiku, bo mnie nie ma - taki bug" xD

jeszcze się tak nie ubawiłem... ;d ;d

1284282093-U138092.png

Yo !

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie działa mi, to co muszę miec kamera mode? ściągnąłem ale nie wiem jak tego używać prosze o odp dam +

P o m o g ł e m ? D a j +

Nie nawidze idiotów co dają - za nic :/

Opublikowano

@UP

Nie musisz mieć kamer mod'a, wystarczy uruchomić np. przez em2 i będzie chodzić. Używasz tego wpisując wartości liczbowe w polach obok przycisków ON. Po wpisaniu włączasz funkcje (ON) i cieszysz się mh :)

@TOPIC

Przyda się up na tym forum, bo tutaj akurat mam konto :) Oczywiście + za starania.

Opublikowano

Wiecie może czemu mi ten hack nie działa? Mam:

1. Framework 3.5

2. Metina PL 2010r. nie spatchowanego, wgrane DMG i obejscie Kamera

 

Pomożecie? Daje + i 5

 

P.S. Jeśli wyświetla się pierwsze okienko wpisuje metin2mod.bin

cooltext468028654.png

Opublikowano

Wiecie może czemu mi ten hack nie działa? Mam:

1. Framework 3.5

2. Metina PL 2010r. nie spatchowanego, wgrane DMG i obejscie Kamera

 

Pomożecie? Daje + i 5

 

P.S. Jeśli wyświetla się pierwsze okienko wpisuje metin2mod.bin

 

Na kamer modzie nie działa ! Uruchom metina przez obejście (metin2client.bin) i wtedy będzie chodzić :)

Opublikowano

Zależy na czym grasz. Jeżeli na metin2modzie to wpisz metin2mod.bin jeżeli na zwykłym metinie z hack shield removerem to metin2client.bin.

KONTO NIEUŻYWANE !!!

 

MOJE NOWE KONTO TO TrueFaith

Opublikowano

Ściągnołem włanczam i wpisuje: metin2client.bin

naciskam : Attach !

ale wyskakuje błąd : Process not found!

Pomorze ktoś? ;/

Kur** Modek nie usuwaj Mi sygny !!!

 

 

 

 

A tak wgl. to zbieram minusy ^^

Opublikowano

Jak wyszukać : metin2client.bin ???

czyli folder tam gdzie mam zapisanego Metina bo to coś nie wyszukuje takiak powinno ;/ Pewnie wyszukuje w C:/Program Files...

albo coś w tym stylu , prosze o pomoc !!! Dam +.

Kur** Modek nie usuwaj Mi sygny !!!

 

 

 

 

A tak wgl. to zbieram minusy ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...