Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Mi Się Wydaje Czy Admini Juz Wogule Nie Nabują Za Hacki ?


turbocheat1

Totalna olewka adminów i GM-ów  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy ju? admini ju? nie banuj? cheaterów ?

    • Tak
      27
    • Nie
      15
  2. 2. I je?li tak to dlaczego ?

    • Bo jest nas za du?o
      9
    • Nie chce im si?
      12
    • Bo planuj? raz w miesi?cu wielkie banowanie botów
      7
    • U?o?yli jakis inny chytry plan
      14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widze wszędzie w około kolesi na dmg hackach i expbotach (w tym samego siebie :) ) i nikt nie dostaje banów i jak sądzicie mam racje że admini se juz olewają boty bo jest nas po prostu za dużo ? chętnie wysłucham waszego poglądu na ten temat i zachęcam do głosowania w ankiecie

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Raczej nie, ostatni dostałam bana na 3konta FB i 2 boty. :P

Banują, ale tylko co jakiś czas, przeważnie w soboty/niedziele, gdy jest ich najwięcej.

Zapraszam do dyskusij nt. Celestial-World.

 

 

 

 

Aktualnie:

Lvl: ??

Klasa: ??

Królestwo: ???

Server: ???

Nick: ???

 

 

 

 

 

Zbieram

add.png, więc jak pomogłam.. Postaw go. ; )

Opublikowano

Raczej nie, ostatni dostałam bana na 3konta FB i 2 boty. :P

Banują, ale tylko co jakiś czas, przeważnie w soboty/niedziele, gdy jest ich najwięcej.

Wiem że fishboty banują :) ale uważam że jest o wiele mniej ludzi używających fishbotów niż expbotów i dmg hacka dlatego banują ludzi używających fishboty bo ich łatwiej ogarnąc :)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

gram juz na tym easy metin2 i dmg hack 2 tygodnie i nic pare osob mi napisalo ze dostane bana xD

tylko mi narazie nie dziala server 22 xD a bylo wszystko ok

Opublikowano

Gram od roku ostro na expbocie i FB - bana nie dostałem

Jedyny ban jakiego dostalem to 2 lata temu gdy na mentalu 54lvl gwalcilem moby na SH i 1 hicie w v1 xD.

Opublikowano

Bana nigdy za em2 nie dostałem a gram od kilku miesięcy..

Jednak mój kolega dostał z rl i to całkiem nie dawno.

Jednak nie rozumiem co temat ma na celu.

Ankieta jest nie trafna bo gdy w pierwszym zaznaczam "nie" to w drugim coś muszę oznaczyć a tam są tylko opcje dlaczego nie banują...

CX7Rrj.png

Opublikowano

jak maja niby udowodnić ze masz dmg hacka ?

screena zrobią ?

a co do EM2 , muszą sprzedawczyki nagrać filmik tylko ze im sie nie chce wola iść na inny spot/ch

Mało banów jest bo mało zgłoszeń ( nie chodzi mi o te chińskie boty )

...i tylko Łódzki Widzew !!!

 

Zbieram (+) :D

Opublikowano

Gram od roku ostro na expbocie i FB - bana nie dostałem

Jedyny ban jakiego dostalem to 2 lata temu gdy na mentalu 54lvl gwalcilem moby na SH i 1 hicie w v1 xD.

Exbot ma rok , a 1 hit 2 lata ? Jak ten czas szybko leci :rolleyes:

Opublikowano

@up

1 hit chodzi o to że nie odrzuca mobków...

Czyli tylko raz wali z miecza...

Ale em2 ma trochę mniej niż rok raczej.

Btw. ten temat nie ma nic na celu.

CX7Rrj.png

Opublikowano
Odpowiedź od: Santonia 2010-08-27 11:15:40

Witaj lubieyangimetin,

 

Blokada na Twoim koncie została nałożona bezpośrednio przez GF, które wykryło używanie botów na Twojej postaci głównej podczas łowienia ryb.

 

Z poważaniem

Santonia

Administrator Gry

 

Wczoraj dostałem bana na konto na którym raz z dwa tygodnie temu włączyłem FB i się zdziwiłem o co kaman :D A tam był fms lwia bojowa żelak srebrna +9 i ebonki +8 na monku. Więc banują jak widać :P

29y2z2b.jpg

Daj - :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...