Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Broń Na Zawsze Za Gp! Tylko Dziś!


rupert15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oto co wyczytałem na stronie nexona:

 

Command Combat Arms oferuje tylko raz w życiu okazję do zakupu ekskluzywnych stałe GP broni!

Bardzo poszukiwane stałe UMP jest już dostępny do 80.000 GP.

Sprzedaż ta działa tylko DZIŚ

 

 

Combat Arms Command is offering a once-in-a-lifetime opportunity to purchase an exclusive Permanent GP Weapon!

The highly sought-after Permanent UMP IS NOW AVAILABLE for 80,000 GP.

This sale only runs TODAY, August 27th, until 4:00AM(GMT+2), August 30th.

 

End of Transmission!

 

 

Link: http://combatarms.nexoneu.com/article.aspx?idx=Tm90aWNlfDQwNw==

Opublikowano

Było ...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

77169193832044603396.png

Opublikowano

ta... Niedługo moze bedzie g39e na perma :D

Gram w combata ^^

 

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!!!

Opublikowano

Strasznie mnie to wkurwia, że na CA USA można cały czas bronie na perma za gp kupować ;/

 

Co do tematu - było

hjln299024443d.gifPiszę poprawnie po polsku.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...