Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam 2 postacie na ZSZC, używam bota v0.8 gdy na głównej postaci wbiłem 105lv i 100% (pokazał się Lvl up z bota), po relogu bot przestał działać, nie widzi skilli itp, ale nie martwi mnie to, bo tym charem i tak nie będę bocił już, jednakże, mam również 22 lvla. Odpalam bota na 22lvlu, bot widzi skille, włącza buffy i stoi. Nie używa skilli, nie potuje się (nie mam nic z 11dg itp~). Co się mogło stać? Czasami jeszcze zamiast buffów czy coś, używa cały czas mp potionów. Prędzej wszystko było ok.

 

Pozdrawiam.

Rekrut
Opublikowano

Witam. Mam 2 postacie na ZSZC, używam bota v0.8 gdy na głównej postaci wbiłem 105lv i 100% (pokazał się Lvl up z bota), po relogu bot przestał działać, nie widzi skilli itp, ale nie martwi mnie to, bo tym charem i tak nie będę bocił już, jednakże, mam również 22 lvla. Odpalam bota na 22lvlu, bot widzi skille, włącza buffy i stoi. Nie używa skilli, nie potuje się (nie mam nic z 11dg itp~). Co się mogło stać? Czasami jeszcze zamiast buffów czy coś, używa cały czas mp potionów. Prędzej wszystko było ok.

 

Pozdrawiam.

Mam to samo ;'/ nie wiem o co w tym chodzi.

Opublikowano

rowniez to mam ... bot nie widzi skilli nie potuje sie .. prosze o jakas podpowiedz jak sie komus udalo cos z tym zrobic. Ja probowalem wszystkiego na nowo wszystkie pliki zszc, pliki bota .. na innych partcjach tez to nic nie dalo

Opublikowano

Może schowajcie (Jeżeli posiadacie w inventory) attack peta, grab peta, avatar, nowe konie albo coś z dg 11 do depo. I zróbcie TP, mi np zadziałało.

ON

Lynx

Nick: Arisa

LVL: 110

Guild: Kill4Fun

Build: Pacheon + Fire + Force, Pure Str

 

OFF

Diamond

Nick: Giant

LVL: 110

Guild: ---

Build: Wizzard / Cleric

Opublikowano

sry, za double'a ale nie ma edytuj :/

 

 

//na 68lv glavierze bot śmiga..

 

jakieś pomysły?

Może popełniłeś błąd? Dałeś buffa do atack skilli bądź na odwrót?

Opublikowano

Mam to samo wbilem db botem 105lv dziala cudnie w bocie wbilem 106lv i nie dziala jade od tamtej pory z auto select troche lipa ale nie ma innej opcji .. trzeba by cos zrobic z plikami ktos kto sie zna napewno cos sie da zrobic tylko co i kto to zrobi ;P nie wiem ale by sie przydalo . probowalem tp z pozstym invem nic poprostu po lognieciu bot widzi ci 105lv tak naprawde masz 106 i nie wie ocb wiec jest bug i tyle ;P lipa!xD

Postaraj sie ktos cos z tym zrobic ;D wiele osob bylo by wdziecznych xD

Postacie :

ZSZC(Fire/Old)IP: 72.55.143.209 - 94 int Bow (wciąż rośnie) name Świr

ZSZC(Water/New)IP: 67.205.76.42 - 105 Glavier Full Str (poszedl na allegro) name AnodaX

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...