Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie[]Jak Zrobić Serwer No-Hamachi Na Windows 7?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Widziałem wiele poradników typu:

Jak zrobić serwer no-hamachi na karcie loopback?

Jednak nie było żadnego typu:

Jak zrobić serwer no-hamachi na karcie loopback windows 7?

Ja mam windows 7 i nie wiem ani jak skonfigurować kartę, ani co wpisać w sysinstall.

W cmd pisze mi ip :

169.254.32.229

więc w sysinstall wpisuje:

host(mam z twojeip.wp.pl):

212-106-26-58.adsl.inetia.pl

enter

com(próbowałem zostawić adsl.inetia.pl nawet tylko pl nic nie działało)

ip:

ip z cmd

enter

4.2.2.3

ip z cmd z końcówką 100

netmask:

255.255.255.0(próbowałem 255.255.0.0 tak pisało w cmd ale bez efektu)

etc/rc.d/netif restart

i start

Ale wyskakuje:

Błąd podczas łączenia z serwer

Portmap odblokowany!

Ludzie help!

Opublikowano

212-106-26-58.adsl.inetia.pl

 

Hmm...

Czyżby zmienne IP?

Też mam Netie i mam zmienne.

Sprawdź czy zmienia ci się IP.

Pozdrawiam :)

Opublikowano

212-106-26-58.adsl.inetia.pl

 

Hmm...

Czyżby zmienne IP?

Też mam Netie i mam zmienne.

Sprawdź czy zmienia ci się IP.

nie

wczoraj i dzisiaj mam takie same!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...