Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Em2 Przestał Działać Co Robić? :D


MaTi781

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwery metina byly wyłączone przez 1h, od tego czasu em2 mi nie działa, tez tak macie? Jak wiecie co zrobić to piszcie ;D Bedzie + albo - (Jak kto woli ^__^)

ZBIERAM +.

Pozdrawiam wszystkich z s7

Jestem, żeby pomagać. Pomagam, żeby być.

Opublikowano

Mi tam wszystko pięknie śmiga ;] Spróbuj reinstalować metina i EasyMetin2 moze pomoże...

.

 

 

 

 

My jesteśmy zawsze tam!

 

Torcida Górnik Zabrze

Opublikowano

nie no ;/ s7 ciągle nie działa a jest juz prawie 14.00 (do tego na normalnym metinie s7 chodzi jak należy)

ZBIERAM +.

Pozdrawiam wszystkich z s7

Jestem, żeby pomagać. Pomagam, żeby być.

Opublikowano

mam metka z maja nie patchowanego. odpalam przez obejście. kiedyś działał, a teraz jak chce sie logować to pisze "zostaniesz połączony z serwerem" i to okienko cały czas jest i nie znika i się nic nie dzieje. jak wpisze złe hasło to wykrywa od razu że złe. o co loto?

Living is easy with eyes closed . . .

 

9797.png1329.png

24789zt8.jpg21191.jpg

Opublikowano

nie działa ŻADEN serwer. odpowie ktoś na moje pytanie wkońcu??

Living is easy with eyes closed . . .

 

9797.png1329.png

24789zt8.jpg21191.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...