Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Wiesz Gdzie Jest Najlepszy Drop Na Twoim Lvl'U


BiseczeK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Wojownik body

2.LvL. 51

3.Skille- Aura m4, berek m4, wir 14, reszta 1

4. nigdzie ;d

grajkownia.gif

user1f.gif

user5.gif

 

 

user2g.png

user3j.png

user4w.png

user6c.gif

 

 

Opublikowano

1 Woj body

2 46 lvl

3 Aura m2 berek m1

4 Ezo 1 rib na day xD

Nie ma Sygnatury :)

Nie zbieram + ani niczego Nie zalezy mi na tym

Jestem tu tylko po to aby pomóc albo uzyskac pomocy !!!

Opublikowano

1.Sura Bm

2.30

3.Ogniste uderzenie m2,5 Mroczna Ochrona 10 Mroczne uderzenie 1 Ognisty Duch 1

4.Nigdzie

 

 

 

Musze mieć na dobrego FMS-a +9

Opublikowano

1.Sura Bm

2.30

3.Ogniste uderzenie m2,5 Mroczna Ochrona 10 Mroczne uderzenie 1 Ognisty Duch 1

4.Nigdzie

 

 

 

Musze mieć na dobrego FMS-a +9

 

 

Sprobuj metki 25-35

 

 

1.Sura WP

2.72

3.Czarowane Czarowana G1 Wir m7 strach m4

4.V2 DT Las

Opublikowano

ja nie rozumiem nadal tematu czy to tylko głupi temat do nabijania postów ?

i wogule to co dopić bo ja nadal nie wiem chodzi i metki czy o co bo napisałem ze dropie na mapkach a ten mi odp że piekło albo red las...

tu widzimy bardzo duże doświadczenie gracza ;) na dt jest metek na 70 caly spot odlurowuje w gostka w scianie zeby go nie ruszal... i leje metka... jakas filozofia w 2h z 2x dropem 3-5 kamylców gwarantowane... a ten mi odp że pieklo albo las... z silnym na p... pozatym jeszcze ludzie muszą eq podawać bo ma skile na P aure berka g1 wirek P szarze P 3 stronne tam kilka ptk a eq 0... i co powie mu ze na metki na 90... bez eq... taka prawda ze to bezsensowany temat służący do nabijania postów przez założyciela który ma srednie doświadczenie w grze...

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...