Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Coś Co Was Najbardziej Wciągnęło !


jujudd1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to ja się wypowiem. Mnie osobiście tak naprawdę wciągnęły 2 seriale - 'Dexter' i 'Prison Break'. Amerykańskie produkcje na bardzo wysokim poziomie. Bardzo je sobie cenię i w przypadku tego pierwszego czekam z niecierpliwością na następny sezon.

undertaker2.png
Opublikowano

Mnie wciagnelo Dr.house, Naruto, usta usta,co tam jeszcze

Aaaaaa czasem Hannah Montana,Nie Ma To Jak Statek,13Posterunek(to byla komedia:))

TO chyba tyle;p

sstwc.jpg

Opublikowano

Najbardzie wciągnęła mnie telenowela Moda na Sukces oraz Klan (ulubiona postać Maciek xD)

 

A tak na serio to : Naruto, Prison Break, Bleach, 13 posterunek, Świat według Kiepskich

1359062624-U334301.png

Opublikowano

Horror

Horror

Blade-wieczny łowca (Bardzo fajne polecam 2)

Statek widmo (takie sobie)

Oszukać przeznaczenie (fajne)

Śmieszne i polecam Comedy Central

Rozwodnik gary (Comedy Central)

Hoży doktorzy (Comedy Central)

Jak poznałem waszą matke (Comedy Central)

Wszyscy nie nie na widzą Crisa (Comedy Central)

Wszyscy nie na widzą Rejmonda (chyba puls albo tvn7)

 

Zajeb.....

Pale zioło jest wesoło (Nie pamiętam ale na pewno nie comedy central)

 

Śmieszne

Disney chanel i xD

Hana Montana

Zack i Luter

Nie ma to jak statek

Nie ma to jak hote

Bracia Jonas

 

Z takich akcji i wogule

tajemnice smallville (axn albo axn scifi)

kryminalne zagadki miami (leci to chyba jeszcze na tvn,albo polsat jak ine to axn albo axn scifi)

kryminalne zagadki las vegas (leci to chyba jeszcze na tvn,albo polsat jak ine to axn albo axn scifi)

Kości

star trek (Stare ale jare,chyba axn albo axn scifi)

dajplusa.png
Opublikowano

No tak..a więc:

Stargate (szczególnie universe - w sumie to jedyna część którą widziałem w całości) - jeden z najlepszych seriali

Spartacus : blood and sand - moim zdaniem świetny serial.Brakuje mi czegoś takiego w telewizji.

House - nie wszystkie odcinki widziałem bo średnio mam czas i chęcie ale warto

Kiedyś wciągnąłem się na długie godziny w serial Battlestat Galactica - polecam.

Co do filmów to starsznie się nudze bo widziałem już wszystko co mogłem zobaczyć.Jeśli ktoś zna coś podobnego do wymienionych poniżej to prosze o podzielenie się tytułem.

Horrory to mój ulubiony gatunek ;) Lubie też filmy akcji i thrillery.Nie pamiętam już wszystkich tytułów...:

Blade (klasyk),wzgórza mają oczy,droga bez powrotu,outpost ss,hostel,piła i 666 innych.

Filmy akcji typu Jestem Legendą,gra,gamer,jumper i od cholery innych.

Thrillery typu siedmiu czy jeźdzcy apokalipsy.

polecam każdemu w.w tytuły :)

pozdrawiam

\m/ \m/

GG: 9261310

Opublikowano

Seriale:

  • Prison Break
  • Dr. House
  • Szkoła przetrwania

Filmy

  • Step Up - wszystkie części
  • Green Street Hooligans - wszystkie części
  • American Pie - wszystkie części

Jak sobie coś jeszcze przypomnę to dodam ;)

Dumny członek MPCforum od 09 czerwca 2009 ;)

Opublikowano

Anime : Zeke & Luther dosyć niezłe jak na swój poziom :P nie lubie zbytnio jeździć na deskorolce < bo nie umiem xD ale próbowałem >ale to jest fajne

1390144171-U592769.png

 

Opublikowano

Mnie najbardziej kiedyś wciągnął odkurzacz :>

Wymachiwało się nim i mi ręke prawie pożarł ;<

Ale to jak byłem mały.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak serio to nie mam zdania

Opublikowano

Seriale Wenezuelskie :P <lol2> To jest cos , prawie kazdy jak zaczynam ogladac , to koncze na ostatnim odcinku <lol> :P ^^xD:) x)

WarRock - Ciąg dalszy ^^

Opublikowano

Mnje wcjongnol serjal fineasz i ferb . Ferb ogulnje iest mjczem cjentei rjposty i wogule fainj som ;)

ExGlobal Moderator | exModerator  | ExMentor | Goldmember

 

Powoli wracam do życia.

 

Student prawa  ^^

Opublikowano

a mnie wciaglnely duuzo seriali , po prostu kocham seriale , ale nie nawidze Polskich seriali typu M jak milosc itp.

 

Seriale : Brzydula Betty , Doktor house , Csi miami , Gotowe na wszystko , Charmed

Anime : Naruto , Naruto Shippudden , Bleach , Death Note

Przepraszam ze nie pisze z polskimi znakami po prostu tak sie przyzwyczailem :)

Opublikowano

Mnie wciągnęły: Świat Według Kiepskich, Świat Według Bundych oraz jakaś kreskówka której nazwy nie pamiętam 46.gif

Anime? Nigdy w życiu -,- Jak sobie przypomnę te postacie to aż mnie mdli puke.gif

1280314365-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...